19.04.2014 at yarışı bülteni, 19.04.2014 altılı ganyan bülteni, 19.04.2014 ganyan bülteni, 19.04.2014 yarış bülteni
19.04.2014 At yarışı bülteni, 19.04.2014 altılı bülteni, 19.04.2014 altılı ganyan bülteni, 19.04.2014 ganyan bülteni, 19.04.2014 tarihli at yarışlarına ait tüm detay ve istatistikler alt taraftadır.

19 Nisan 2014 Tjk at yarışı programı

19 Nisan 2014 İzmir at yarışı programı

1. koşu 17:45
ŞARTLI 4 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1300 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
PRENSİM KG DB
8y a a
56.5
A.KÜRÜNDÜK
HABERBATUR - GÜLATLI
ZEHRA Ş. RASTGELDİ İNCİ
TS 10
101
101
9
15
135533
2
ÇELİMLİ KG
7y k a
54.5
M.ÇİÇEK
CAŞ - ZAFİRE.12
B.HAKAN DURMUŞ
3
87
87
9
17
4-11366
3
KERASUS KG K Eküri
6y k a
53.5
ONUR ÖZ
NEVZATBEY - ÜMRE SULTAN
FUNDA PAMUK
2
101
101
23
19
0-22314
4
ŞAHŞAMİL KG K
8y a a
56.5
N.ŞEN
EMİROĞLU - SELVİ
MUZAFFER OKUYUCU
1
93
93
13
15
244366
5
ALABORA KG DB
7y a a
51.5
H.KALINYILMAZ
İBOCAN - SAPHA.32
KADRİYE KAYA
5
88
88
41
4
756787
6
ALGANBEY KG SK Eküri
5y a a
55.5
A.OLUK
İBOCAN - MEBRUKE.92
H.HÜSEYİN TEMEL
4
105
105
293
17
4-11338
7
KARAEFE KG DB
8y d a
55.5
F.VURUCU
KARATOKLU - SEVİMABLA
EROL GÖKKAYA
6
85
85
153
16
718090
8
MERT KG
6y k a
55.5
Ç.OK
BİLGİN - KARAİNCİ.24
HAMİT DEMİR
7
66
66
6
8
56-8755
9
THERMESOS KG K Eküri
5y a a
55.5
S.ÖZEN
DEVİRHAN - ÜMRE SULTAN
FUNDA PAMUK
9
82
82
9
13
623-779
10
BİLGİNİNOĞLU KG K Eküri
4y k a
54
B.KOÇOĞULLARI
BİLGİN - DEFNE
HÜLYA TEMEL
8
82
82
184
16
313603
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
2. koşu 18:30
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CONSIDER IT DONE KG K
3y d d
53
A.C. İNAN
VICTORY GALLOP - HAZAL
RACİ ÖZYİĞİT
TS 10
32
32
51
16
4-078
2
HADİ GÜLE GÜLE KG K DB
3y d d
53
N.AVCİ
PERFECT STORM - MY PEARL
SEDAT ALTUNKILINÇ
8
45
45
7
16
42-4634
3
LADY ELİF KG
3y a d
58
M.GÖNÜLTAŞ
PERFECT STORM - BE COOL
M.ALİ PAKEL
TS 9
15
15
7
15
08080
4
LADY NEBIYE KG K DB
3y a d
58
N.ŞEN
ALL THE GOOD - MOSQUERAS ROCK
NEBİYE KEMİK ER
7
17
17
41
16
9090
5
LAST XENA K DB
3y d d
53
B.KOÇOĞULLARI
RIVER SPECIAL - XENA
A.HAŞİM AGAR
4
25
25
29
17
577
6
MISSOURI DB
3y a d
53
A.KÜRÜNDÜK
PROGAY - MISS INDIGO
ERHAN AKTAŞ
3
 
 
23
19
0
7
RAIN GODDESS K
3y a d
58
B.KURDU
GREEN GÖNEN - RIGOLETTA
BERRİN GEDİK
6
42
42
62
13
9725-05
8
STAYS KG
3y a d
53
İ.GÜNGÖRMEZ
CARIBOU - TYANA GÜZELİ
BURHAN ŞEN
5
17
17
7
17
070
9
SU MELEĞİ SK
3y k d
58
F.AVCI
PARDON - KAFKAFE
MURAT DİNÇER
1
43
43
7
13
854-382
10
ŞEKER NEJ KG SK
3y a d
54
ONUR ÖZ
BOSPORUS - LADY ARWEN
REYHAN ŞEKER
TS 11
43
43
29
16
220-00
11
YELLOW SUN
3y a d
53
AYTEK DÜLGER
BOSPORUS - CRYSTAL
OSMAN AKSOY
2
20
20
64
13
7985-09
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
3. koşu 19:00
Handikap 16 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SİNANAĞA KG K
7y k a
59
İ.KALE
RİKARDO - NURTAY
ERDAL URAL
8
84
84
9
17
522072
2
ATEŞCAN KG DB
6y a a
56.5
B.KOÇOĞULLARI
TATARCIK - GÜLYÜZLÜM
ABDULLAH TEKİNALP
9
81
81
71
16
314-668
3
KAREAS KG
10y k a
56.5
S.BAŞKAN
ÖZGÜN - MAHİDE.18
MEVLÜT TANİYİT
1
81
81
25
14
357078
4
MURATKAYA KG
6y k a
61
Ç.OK
TAMERİNOĞLU - SABIKA.76
HAKAN TAMER
TS 11
80
80
23
12
4950-98
5
MURATEFE SK Eküri
5y a a
57
M.GÖNÜLTAŞ
ANADOLU ATEŞİ - DOĞU
CİHAN EMİL
10
72
72
16
20
5-31421
6
KAMBER KG
6y k a
47.5
DOĞUKAN SAV
ANTEPLİ - OYUNCU.22
İLKER KIRMIZIGÜL
2
63
63
9
16
432430
7
KILICIM KG
5y a a
51.5
H.KALINYILMAZ
KARAYAĞIZ - HAMDE.50
OSMAN TANER
7
61
61
16
10
0-80082
8
OSMANCAN KG DB
6y k a
50.5
A.KÜRÜNDÜK
HABERBATUR - AKILÇELEN
SEÇKİN ÖZBEY
5
59
59
14
17
641267
9
MÜŞTAK SK SKG Eküri
5y a a
48
N.AVCİ
DEMİRKAZIK - ŞAHNUR
CİHAN EMİL
3
55
55
16
16
612353
10
EFENDİKAYA KG DB
6y a a
48
F.KARAKURT
YILDIZOĞLU - KÜBRANUR
BÜLENT DEMİR
6
54
54
10
8
088996
11
KESKİN BIÇAK KG
4y a k
50
ONUR ÖZ
DEMİRKAZIK - MAHSUSE.44
MELİS KURTEL EMİN
4
46
46
87
18
00015-7
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 19:30
Handikap 16 TR
3 Yaşlı İngilizler
2000 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BAY DRAGON DB SK
3y d e
56
ONUR ÖZ
STRIKE THE GOLD - DEVOYKA
EJDER ÖZTOP
6
85
85
22
19
1-11322
2
DEMİRAY KG
3y d d
50
M.ÇİÇEK
POWERSCOURT - TOPPOLINO
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
3
69
69
14
17
441334
3
DEMİRAĞA KG K
3y a e
50.5
F.KABADAYI
POPULAR DEMAND - FREE AS A BIR
ŞEREF AKIN
1
66
66
9
19
435122
4
MELISSA FRANKLIN SK
3y d d
50
T.YILDIZ
YONAGUSKA - CHESTNUT
Ş.ŞERİF SARAÇOĞLU
10
64
64
50
18
154-132
5
EKİN BURCU DB SK
3y a d
50
CEM ŞEN
WIN RIVER WIN - GÜZİHALA
KAĞAN ÖZCAN
9
61
61
16
19
224522
6
PATİSKA KG K
3y d d
50
İ.SOYAD
YONAGUSKA - DOCTOR`S SOUL
HÜMA YARAREL
5
56
56
14
18
624-132
7
YUSUFUNOĞLU KG K DB
3y a e
49
M.GÜNER
AKINDAYIM - LUCY
İRFAN ILGAZLI
7
56
56
7
17
151565
8
LEGEND BOY KG
3y d e
50
F.VURUCU
SCARFACE - ZARİFE
MEHMET KAPLAN
2
54
54
16
10
209-556
9
POWER GOLD K DB
3y a e
50
H.KALINYILMAZ
GREEN GÖNEN - HARRARE
MUSTAFA BAYKARA
11
54
54
7
19
23510
10
PRESIDENT KG DB
3y d e
50
A.OLUK
BEKMEZBEY - BON VOYAGE
CEMİL AMAÇ
8
55
55
7
15
4-54642
11
KRIZANTEM KG K
3y a d
50
C.GÖKÇE
RIVER SPECIAL - MANİSALIKIZ
HAKAN AGAR
4
51
51
16
14
340-754
12
HIDIR CAN KG K
3y k e
48
N.AVCİ
RIVER SPECIAL - SILVER METER
YUSUF ÇEVİK
12
47
47
7
16
9169-58
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
5. koşu 20:00
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BENİM ZAMANIM SK
3y a d
58
H.ŞİMŞEK
BOSPORUS - ROSE
KAZIM TEKDOĞAN
TS 10
35
35
72
7
060-777
2
ÇAKOMO SK SKG
3y a d
58
N.ŞEN
LASTSON - SİNEMCAN
GIYASETTİN ŞEN
9
32
32
7
5
630580
3
KEZBAN HANIM KG K DB
3y d d
58
F.AVCI
POWERSCOURT - LONG STORY
KAYHAN SELAMOĞLU
3
25
25
16
9
7-65487
4
KÜÇÜKKÖYLÜM DB SK SKG
3y d d
53
F.KABADAYI
OCEAN CREST - HAPPY ROSO
ŞEREF AKIN
2
25
25
41
13
867-589
5
LILYANA GRACE KG K
3y d d
58
F.VURUCU
BIN AJWAAD - GERDA
VAHAP KILIÇKAYA
8
30
30
7
14
8876-64
6
LITTLE DARLING SK
3y d d
55
M.ÇİÇEK
BIN AJWAAD - TEUTONIC LASS
SEDAT ALTUNKILINÇ
6
20
20
7
16
070-0
7
ROYALBLUE
3y a d
58
Ç.OK
ROYAL ABJAR - SEA BLUE
İRFAN BERBEROĞLU
1
50
50
7
14
3-60472
8
SERTOK KIZI KG K
3y d d
53
N.AVCİ
VICTORY GALLOP - ALL THE BEES
İSMAİL SERTOK
7
22
22
41
16
59-60
9
THERICH KG SK
3y d d
58
S.ÖZEN
RIVER SPECIAL - MAGDA
RİZA BAYENDER
4
22
22
7
16
9078
10
TORUN ANGEL SK SKG
3y d d
58
Ö.YILDIRIM
VICTORY GALLOP - ÇAVUŞUN KIZ
TOLGA VARDAR
5
 
 
14
18
43
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
6. koşu 20:30
Handikap 15 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KARAMÜRSEL KG SK
4y k a
60
M.ÇİÇEK
ÖZGÜNHAN - MATRA.68
H.HÜSEYİN TEMEL
5
61
61
125
16
443248
2
UÇANKARINCA KG K
4y k a
57
AYTEK DÜLGER
ATOMKARINCA - ESİNTİNİNKIZI
G.NAHİDE MAZICI
8
59
59
14
20
742541
3
ENDÜLÜS KG SK
4y a k
56
N.AVCİ
ARASLI - ALGUFRE
YAVUZ YILDIZ
9
57
57
9
15
153450
4
LİMİTSİZ KG DB SK
4y k a
54.5
ONUR ÖZ
İBOCAN - MENCULE.58
REYHAN ŞEKER
3
52
52
27
20
7-441
5
KÖPÜKLÜSU SK SKG Eküri
4y k a
53
İ.KALE
DEVİREN - GÜLBOZ
SÜRMELİ KARACA
2
49
49
7
17
081355
6
KARASONER KG
4y k a
51.5
DOĞUKAN SAV
TAMERİNOĞLU - ALMİMRUHİYE.
MEVLÜT TANİYİT
6
48
48
21
15
145977
7
KASTAMONU BEYİ KG
4y a a
50
A.KÜRÜNDÜK
SANCAKBEYİ - HANDOŞ
A.FERHAT KÜÇÜKER
4
45
45
16
16
414560
8
TAVŞANABİ KG DB Eküri
4y a a
51
H.KALINYILMAZ
FIRAT ŞAN - İKBAL
SÜRMELİ KARACA
7
45
45
16
13
99-6360
9
SARAYKAPILI KG
4y k a
52.5
O.Ş.İRTİŞ
BOZDAĞ - NAZBAHAR
MUSA SOYSAL
1
40
40
14
13
435553
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 21:00
ŞARTLI 2 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
LAŞİN KG K
4y k k
56
A.KÜRÜNDÜK
DAYIBEY - BURCU HANIM
TAYRAL TUTUMLU
9
52
52
27
19
54-3214
2
NİSANCAN KG K
4y k k
55
B.KOÇOĞULLARI
DAYIBEY - AKTAÇ
SÜLEYMAN ARTIK
TS 12
47
47
14
18
708175
3
SELÇEN KG K
4y k k
55
M.DEMİRBAŞ
TAMERİNOĞLU - OYUNCU.21
NADİR POLAT
5
45
45
27
16
214688
4
GONCA NİGAR
4y a k
53
S.ÖNCEL
İBOCAN - NURKUT
MELİS KURTEL EMİN
7
46
46
27
17
442527
5
AYÇİÇEK KG
4y k k
55
H.ŞİMŞEK
ANGORA - BEYCESU
A.FERHAT KÜÇÜKER
8
51
51
9
11
09-8552
6
CAN ZEHRA KG K
4y a k
50
C.İŞGÜZAR
ÇORUH - ALEKSANDRA
CEZMİ ARTIK
6
 
 
157
19
7
7
ÇERKEZKÖY GÜZELİ KG K
4y k k
53
İ.KALE
YAŞARCIK - SEVTAPHANIM
KEMAL KIRLI
1
41
41
9
15
19-7607
8
GARİBİM KG SK Eküri
4y a k
55
Ç.OK
BABANUR - SERBİL
SÜRMELİ KARACA
3
33
33
27
13
807060
9
GÖRÜNTÜ KG
4y a k
50
DOĞUKAN SAV
EMAEL - TATLIBERK
MEVLÜT TANİYİT
2
53
53
163
16
632448
10
HASRET GÜLÜ SK SKG Eküri
4y a k
50
N.AVCİ
DUMANHAN - FERAYCAN
SÜRMELİ KARACA
10
 
 
20
11
HAYALGİBİ KG
4y k k
51
ONUR ÖZ
SELÇUKOĞLU - BULUTKIZI
ÜMÜT BULUT
4
53
53
36
13
246395
12
NEVVARE KG DB
4y k k
52
M.ÇİÇEK
HİSARHAN - IŞILTI
FERİDUN KILIÇASLAN
11
45
45
27
15
364346
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
8. koşu 21:30
Handikap 16
4 ve Yukarı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SABO BEY SK SKG
4y d a
57.5
F.KABADAYI
KARABEYHAN - SABOŞ TAY
AHMET CELEP
TS 15
81
81
14
16
216323
2
PHOSPHOROS KG K
5y d a
58
U.İRTİŞ
SPECTRANDO - NOKTA
BURHAN ŞEN
6
80
80
29
16
214524
3
ROYALSEA DB Eküri
6y a a
59
H.KALINYILMAZ
ROYAL ABJAR - SEA BLUE
İRFAN BERBEROĞLU
8
80
80
9
8
0003-04
4
AIRTOUCH DB
5y d a
56.5
ONUR ÖZ
OKAWANGO - CEHENNEM ATEŞİ
LEVENT DEMİRGÜREŞ
13
75
75
7
14
425545
5
GOLD HAMMER
5y d a
62
A.OLUK
SPORTS HERO - ALEV GİBİ
FAHRİ BAYER
9
78
78
7
20
436371
6
WESTERN KID
4y d a
54.5
M.ÇİÇEK
WEST BY WEST - ELA KORI MU
ONUR YETKİN
7
71
71
27
11
48069-6
7
BUSINESS MAN
5y d a
56
Ç.OK
COMMON GROUNDS - DANCE OF FLOW
METİN TAŞCI
4
66
66
132
14
662600
8
ZERAFET KG K DB
5y k k
55.5
E.EFE
SRI PEKAN - ŞEKER AYŞE
OSMAN TANER
5
65
65
51
18
8021-78
9
ROYAL WINNER KG
4y d a
53
Ö.YILDIRIM
WIN RIVER WIN - CLASSIC LIFE
ERDOĞAN DUMLUPINAR
2
62
62
14
19
2025-10
10
NOS KG K DB
6y d a
53
F.VURUCU
WEST BY WEST - BEBEĞİM
MUSTAFA YILMAZ
14
60
60
36
15
146-038
11
URLA EFENDİSİ SK Eküri
4y d a
51
F.AVCI
VICTORY GALLOP - DANCE OF JOY
İRFAN BERBEROĞLU
1
58
58
352
20
41
12
ZÜMRÜT KARTAL KG K DB
4y d a
50
A.KÜRÜNDÜK
MEDYA - ZÜMRÜTKIZ
H.CAN KÖSEOĞLU
10
47
47
128
12
469002
13
CITY OF ANGELS KG SK
5y d k
48
N.AVCİ
DIVINE LIGHT - LEONTINE
ERTÜRK KURDU
3
38
38
58
12
6680-06
14
SEDD EL BAHR KG K
6y d a
51
Y.PİLAVCILAR
MANİLA - LEGENDE
ZEKİ ÇELİK
12
56
56
14
18
3381-93
15
UNDERGROUNDER KG SK
4y d a
50
CEM ŞEN
AKINDAYIM - BONNE NOUVELLE
HAMİT KARGIN
11
55
55
14
17
212-00
16
BAY BARBOROSSA KG
4y d a
50
İ.SOYAD
BULLMARKET - JENNIFER
BAYRAM TUNÇ
TS 16
39
39
14
4
000-000
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 19 Nisan 2014 İzmir at yarışı programı, 19 Nisan 2014 tjk İzmir at yarışı programı,19 Nisan 2014 tjk program 19 Nisan 2014 Ankara at yarışı programı, 19 Nisan 2014 tjk Ankara at yarışı programı,19 Nisan 2014 tjk program