18.04.2014 at yarışı bülteni, 18.04.2014 altılı ganyan bülteni, 18.04.2014 ganyan bülteni, 18.04.2014 yarış bülteni
18.04.2014 At yarışı bülteni, 18.04.2014 altılı bülteni, 18.04.2014 altılı ganyan bülteni, 18.04.2014 ganyan bülteni, 18.04.2014 tarihli at yarışlarına ait tüm detay ve istatistikler alt taraftadır.

18 Nisan 2014 Tjk at yarışı programı

18 Nisan 2014 İstanbul at yarışı programı

1. koşu 17:45
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
800 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BAYDURALP KG DB Eküri
3y a e
57
M.KAYA
YAVUZCA - GÜLBENİZ
KAYA KAYA
2
 
 
12
19
5
2
COŞKUNSOY
3y k e
53
V.KIZMAZ
SAĞANAK - KEJJE
A.HAKKI TÜRKMEN
1
 
 
12
19
3
3
FEVZİ KG K
3y a e
57
G.KOCAKAYA
ÖZLENENTAY - MERHEM
NECATİ DEMİRKOL
8
 
 
20
4
KEŞFEDEN KG Eküri
3y k e
53
İ.KALE
YELGEÇEN - MAHMURKIZ
KAYA KAYA
4
 
 
12
19
9
5
BOYACI Eküri
3y a d
55
ERHAN OK
KOŞAYALP - BİLNAZ
KAYA KAYA
3
 
 
20
6
İZMİRGÜLÜ KG Eküri
3y k d
50
V.KAPLAN
DAĞHANBEY - TATLICAN
KAYA KAYA
7
 
 
12
19
7
7
KUZEYİNKIZI SK SKG Eküri
3y a d
50
N.AVCİ
SÜLO - GAMSIZ
KAYA KAYA
6
 
 
12
19
9
8
ŞEVALABLA SK SKG
3y a d
55
M.AKYAVUZ
İBOCAN - GÖLCÜK GÜZELİ
BİLAL CAMUZ
5
 
 
12
19
2
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
2. koşu 18:30
ŞARTLI 5 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1600 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AFFANBEY KG SK
4y a a
58
G.KOCAKAYA
ANADOLU ATEŞİ - MENKİBE
ERSAN ÖZBELGE
1
78
78
28
18
211134
2
ANILBEY KG DB SK
4y a a
58
AHMET ÇELİK
BOLKAR - ZEHRAYILDIZI
BARIŞ DURDAĞ
2
88
88
9
18
3-21123
3
HALİSBEY
4y k a
58
Ö.YILDIRIM
CAŞ - MACHALİA
PİRAYE CEMİLOĞLU
3
101
101
9
20
112361
4
TEK ZULUT KG DB SK
4y a a
55
M.KAYA
TEKELİOĞLU - NAZEY
MEHMET KORKMAZ
TS 5
98
98
9
14
476362
5
ABUŞ KG
4y a a
54
Y.BİLİK
DAYIBEY - AHUNAZ
Z.AHSEN KURUM
4
73
73
149
19
116
SIRALI İKİLİ, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE
3. koşu 19:00
Handikap 16 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1900 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ORFİA KG DB SK
4y a k
59
V.KIZMAZ
AĞAKILIÇ - GÜRFİN
MEHMET İZZET GÜRÜZ
6
82
82
7
19
782212
2
OKYAY KG DB SK
4y k a
53
M.SAV
TERTİP - SUSKUN
MEHMET KILIÇ
8
62
62
12
20
28-6421
3
KIRBERK KG
4y k a
52.5
GÖKH.GÖKÇE
ANTEPLİ - NECİBEHANIM
İLHAN GÜÇLÜ
TS 10
61
61
175
8
566900
4
RANYA KG K
4y d k
51
M.ÇİÇEK
BOLKAR - SASHA
ÖZGÜR FIRAT
2
58
58
12
14
644053
5
UMUDUN RENGİ DB
4y d k
50
V.KAPLAN
NAVARON - CANSES
KAYA KAYA
5
53
53
4
13
057396
6
DİLRUBA SULTAN KG DB
4y a k
48
A.ASLAN
ZENGİNOĞLU - ALİZE
DUYGU FATURA
4
48
48
7
16
315732
7
KABAKÇI KG
4y d a
50
D.YILDIZ
ANADOLU ATEŞİ - NURÇİN
T. İZZET AKSOY
1
46
46
20
17
061-898
8
ÖZÜNOĞLU KG K
4y k a
50
M.HAMEDİ
YİĞİTBAŞI - EBRU.5
SÜLEYMAN ÖZ
3
45
45
32
17
65178-6
9
ZİLLİ PINAR KG SK
4y k k
50
F.YÜKSEL
DAYIBEY - TOMURCUK
CEZMİ ARTIK
9
45
45
12
9
34-3798
10
İZİBEY DB SK
4y k a
50
GÖK.BEKTAŞ
HABERBATUR - MAHPEYKER
KOSTANTİNOS MAKRİ
7
34
34
7
14
57-4047
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 19:30
ŞARTLI 4
4 ve Yukarı İngilizler
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
WILD AVALACHE DB
7y k a
57
M.HAMEDİ
KYLLACHY - ANTIPODES
GÜLSÜN TAŞKIRAN
5
104
104
12
18
412223
2
CEBELTAY KG SK
4y d a
58
G.KOCAKAYA
DIVINE LIGHT - QUEEN OF SPADES
FİKRET VATANSEVER
7
81
81
21
18
611152
3
DON DESTELLO SK
4y d a
58
S.KAYA
MOUNTAIN CAT - GRADIVA
SELMA GÜLERCE
6
89
89
10
18
38-3224
4
FESTINA LENTE KG
4y d a
58
AHMET ÇELİK
KARABEYHAN - MASTER PLAN
HİLAL YÖNEY
2
89
89
29
18
213135
5
FINAL ROAD SK SKG
5y a a
50
V.KAPLAN
PERFECT STORM - EXETER
CEM KAHRAMAN
11
96
96
16
20
22-0461
6
ROBINHO KG K
5y d a
55
U.POLAT
RIVER SPECIAL - SİNCAP KIZ
BARIŞ ÖZDOĞAN
4
87
87
53
13
727-999
7
HOP HOP SK SKG
4y d a
54
GÖKH.GÖKÇE
LAST COMMANDER - FAST SPARTAN
MUZAFFER ÇİZMECİOĞLU
1
101
101
23
13
5-06403
8
LION ROCK DB
4y a a
49
N.AVCİ
BOSPORUS - LADY BURNELLE
AHMET KAYA
3
91
91
12
13
348395
9
DELATIERRA SK
4y d k
50
M.ÇİÇEK
BOSPORUS - LADY QUEEN
EVREN AFYONLU
9
85
85
14
17
001574
10
GRAND LARA KG K DB
5y d k
53
D.YILDIZ
BOSPORUS - ARIADNE`S WAY
HÜSEYİN ŞİMŞEK
8
83
83
18
10
742-890
11
QUEEN AMIDALA SK SKG
5y d k
53
Ö.YILDIRIM
OKAWANGO - EMİNE HANIM
HAKAN KEFOĞLU
10
106
106
188
18
531178
12
WORLD STAGE SK SKG
4y d k
53
A.SÖZEN
FOOTSTEPSINTHESAND - OVERBERRY
FARUK TINAZ
12
81
81
30
17
102-028
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
5. koşu 20:00
KV-9
3 Yaşlı İngilizler
1900 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BAWIKAL SK
3y a e
58
F.YARDIMCI
CUVEE - SHERIFF`S POSSE
A.HAKKI TÜRKMEN
7
101
101
5
19
1-12114
2
CAMPIO K
3y d e
58
AHMET ÇELİK
EAGLE EYED - ATTRACTIVE
EMRE EMİN HATTAT
6
79
79
32
18
1331-42
3
GAGARİN DB Eküri
3y a e
58
Ö.YILDIRIM
LION HEART - WILD FIRE
TARIK AYDIN
8
59
59
16
19
314
4
GRUMPY
3y d e
58
A.SÖZEN
UNACCOUNTED FOR - AĞA`S JOY
M.DORUK YILMAZ
3
56
56
27
20
32443-1
5
HATTUŞAŞ SK Eküri
3y a e
58
G.KOCAKAYA
LION HEART - LİNA
TARIK AYDIN
2
71
71
14
18
3-43223
6
JUNIOR PIANIST DB
3y d e
58
M.KAYA
VICTORY GALLOP - SAM SOCIETY
AYHAN ÇALIKOĞLU
4
101
101
16
17
212752
7
KARABEKMEZ KG SK
3y d e
58
U.POLAT
BEKMEZBEY - BEST CLASS
ORHAN BEKMEZCİ
5
87
87
25
20
3-22111
8
WATANABE SK
3y d e
58
S.KAYA
DIVINE LIGHT - PRIMADONNA
KEMAL KURT
1
89
89
30
19
12-1112
9
CYRSTAL CLEAR
3y d d
56
GÖKH.GÖKÇE
POWERSCOURT - ORAMA'S GHOST
V.İBRAHİM ARACI
9
77
77
25
18
2152-42
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 20:30
ŞARTLI 4 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1900 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
HİSARPINAR K DB
8y k k
59.5
İ.KALE
HİSARHAN - SAPHA.28
LÜTFİ TURAN
3
101
101
12
18
361153
2
ALARAP DB
7y a k
57.5
M.ÇİÇEK
KAIZBERT - ŞAKACI
MEHMET BAŞKURT
1
97
97
18
20
173621
3
PAMUK NİNE KG K
5y k k
55.5
M.HAMEDİ
HABERBATUR - MERHEM
NECATİ DEMİRKOL
4
103
103
7
20
22-8121
4
SEVDACAN SK
9y a k
58.5
GÖKH.GÖKÇE
İBOCAN - MESRURE.54
KOSTANTİNOS MAKRİ
7
110
110
12
18
258242
5
VOKAL KG
6y d k
57.5
D.YILDIZ
DEMİRKAZIK - ŞAHNUR
MAHİR TEKİNALP
2
101
101
12
16
615355
6
ÖZGÜLEN KG
6y k k
56.5
M.KAYA
YAŞARCIK - ÖZTAY
N.AREK KUYUMCİYAN
5
91
91
110
18
665154
7
ZENGİN KIZ KG
5y a k
52.5
V.KIZMAZ
ZENGİNOĞLU - ÖZGÜNGÜL
B.HAKAN DURMUŞ
6
98
98
24
16
1125-50
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 21:00
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
800 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ANNAPURNA SK SKG
3y k e
52
F.YÜKSEL
TARHAN - PÜRŞAN
HALDUN GÜNEŞ
8
 
 
20
2
HASAN ABİ K
3y a e
57
AHMET ÇELİK
ŞENTAY - IŞILSU
YÜKSEL GÖKTÜRK
3
 
 
20
3
TERZİ KENAN KG
3y a e
54
M.ÇİÇEK
NEVZAT DAYI - HASMİN
UFUK KURTLAR
5
 
 
12
19
6
4
UĞUR BÖCEĞİ KG SK
3y k e
52
U.ÇANKAYA
KOMANDO - NAZAR
KADRİYE KAYA
2
 
 
12
19
6
5
CANİREM SK SKG
3y a d
55
M.KAYA
DRUID - MESRURE.46
ALİ KAYA
1
 
 
12
19
4
6
ÇORMİK K
3y a d
50
A.CAN İŞLEYEN
HABERBATUR - AYABA
ONURALP MEHMET KURT
4
 
 
20
7
MAHZEN
3y a d
50
V.KAPLAN
ATAK - BEHRE.9
KAYA KAYA
7
 
 
20
8
TEKELİ KIZI KG
3y k d
55
AHMET TAŞ
TEKELİOĞLU - NURGÖZÜ
M.REŞAT YILDIZ
6
 
 
12
19
2
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar
8. koşu 21:30
Handikap 14
3 Yaşlı İngilizler
1900 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
WINNER SIRCLE KG SK
3y d d
55
V.KAPLAN
MEDYA - GOOD MEMORY
OĞUZ TEKCAN
13
57
57
12
18
431-185
2
SKINNYLICIOUS DB SK
3y d d
59
A.SÖZEN
PERFECT STORM - SILENT BULL
AYDIN AKSOY
1
55
55
18
18
15-5
3
ONDÖRTBAHAR K
3y d d
58.5
Y.BİLİK
VICTORY GALLOP - UNIQUE STONE
MELİH GÖRGÜN
4
54
54
9
19
233613
4
KATNISS K
3y d d
53
A.CAN İŞLEYEN
YONAGUSKA - HAPRY MARE
ŞAFAK BAYAT
8
53
53
23
16
3124-88
5
BLUE MARLIN
3y d d
57
D.YILDIZ
MARLIN - ALARUŞKA
S.BORA ATAKOL
2
51
51
9
18
18-4
6
MESERRET (GB) KG K
3y d d
57
U.POLAT
FALCO - REALY QUEEN
CEM ÖZYİĞİT
9
51
51
12
14
867446
7
TEAR DROP K
3y d d
57
AHMET ÇELİK
OKAWANGO - TEARFUL
HİLAL YÖNEY
11
51
51
92
19
2321-5
8
SPECIAL CLUB KG K
3y d d
53
M.SAV
KANEKO - DRAMA CLUB
ADİL MERT KAYA
12
43
43
44
13
633-887
9
MAVİ MEHTAP
3y d d
52
H.KILIÇARSLAN
YONAGUSKA - MAVİ SEMA
İ.HİLMİ NARMANLI
3
41
41
23
13
80-4563
10
DALIA SK SKG
3y a d
51.5
GÖKH.GÖKÇE
BOSPORUS - SİLVA
ZAFER TEMUÇİN
10
40
40
7
10
453370
11
ESERHATUN K
3y d d
50
M.ÇİÇEK
GAFFAR - ADEL
H.NUSRET DERRE
5
40
40
7
11
90-7439
12
PANAMA KG DB SK
3y d d
47
A.ASLAN
POWERSCOURT - LALINE
CUMA AKDUMAN
6
33
33
9
16
0404
13
AMİRA SK
3y a d
50
N.AVCİ
DEHERE - LUÇE
M.ERCAN EMRE
TS 14
24
24
153
17
080
14
AMBER SULTAN (USA) KG DB SK
3y d d
50
GÖK.BEKTAŞ
KITTEN`S JOY - TOUCH MY SOUL
V.HAKAN KELEŞ
7
20
20
23
17
7-09
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 18 Nisan 2014 İstanbul at yarışı programı, 18 Nisan 2014 tjk İstanbul at yarışı programı,18 Nisan 2014 tjk program 18 Nisan 2014 Bursa at yarışı programı, 18 Nisan 2014 tjk Bursa at yarışı programı,18 Nisan 2014 tjk program