11.04.2014 at yarışı bülteni, 11.04.2014 altılı ganyan bülteni, 11.04.2014 ganyan bülteni, 11.04.2014 yarış bülteni
11.04.2014 At yarışı bülteni, 11.04.2014 altılı bülteni, 11.04.2014 altılı ganyan bülteni, 11.04.2014 ganyan bülteni, 11.04.2014 tarihli at yarışlarına ait tüm detay ve istatistikler alt taraftadır.

11 Nisan 2014 Tjk at yarışı programı

11 Nisan 2014 İstanbul at yarışı programı

1. koşu 17:45
ŞARTLI 3 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1400 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KORKUT ŞIVGA KG
5y a k
60
G.KOCAKAYA
HALİD - ŞIVGA
ARİF KORKUT
3
77
77
11
18
602132
2
PAMUK NİNE KG K
5y k k
55
M.HAMEDİ
HABERBATUR - MERHEM
NECATİ DEMİRKOL
4
102
102
16
19
422-812
3
BUZDENİZİ SK
6y a k
52
A.ASLAN
KAIZBERT - MAGFİRET
FERDANE ÇELİK
2
113
113
7
13
266643
4
ŞAHENŞAH KG K DB
7y k k
52
A.E.TÜLEK
BİRADER - AKÇURA BİR
BEŞİR KAYA
1
81
81
83
14
52097-3
SIRALI İKİLİ, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
2. koşu 18:30
Handikap 15 DHÖW
5 ve Yukarı Araplar
1500 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALTUN PINAR KG
6y k k
60
M.ÇİÇEK
YAŞARCIK - ALALTUN
RAİF DURAK
5
71
71
7
14
33-6763
2
FARUKİ KG K DB
7y d a
57
V.KAPLAN
SERTAY - FERRARRI MRV
ALPAY DEMİREL
2
69
69
11
10
780433
3
BOLKARKIZI KG DB
5y k k
56.5
A.ASLAN
BOLKAR - RANA
EMİN ÇILGIN
6
68
68
7
19
086816
4
MİRHABER K DB SKG
5y a a
59
G.KOCAKAYA
HABERBATUR - AHUM
CEM ATILGAN
3
63
63
11
17
80-3244
5
YÜKSELİN OĞLU KG SK
6y k a
56.5
V.DEMİR
SAĞANAK - EDESSA PAMUK
İSMET YILMAZ
4
66
66
6
20
162741
6
SABIRLICAN KG DB SK
5y a a
56
K.TOKAÇOĞLU
ANGORA - BUSECAN
MUZAFFER CAN
1
57
57
7
17
17-1260
SIRALI İKİLİ, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE
3. koşu 19:00
Handikap 15
4 Yaşlı Araplar
2200 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ÇİSİL KG SK
4y a k
58
M.HAMEDİ
ALTAHA - ZAFİRE.14
MENDERES KARAGÜL
1
67
67
9
20
0-50301
2
DAMLATAŞ KG SK
4y k a
58.5
U.POLAT
BERKOŞ - EGEİNCİSİ
NURAN ÇETİNKAYA
3
58
58
16
19
222-213
3
USLUHAN KG SK
4y a a
53.5
M.ÇİÇEK
ODİNHAN - ALTIN KEMER
ÖMER USLU
5
54
54
11
20
232-451
4
AKROBAT KG K DB
4y a a
55.5
S.BOYRAZ
TEKİNKILIÇ - DİLKO
SÜRMELİ KARACA
7
52
52
5
14
533636
5
DAYIKIZI KG
4y k k
53
M.SAV
DAYIBEY - ALTINKIR
İSMAİL KURTOĞLU
8
47
47
9
17
4-31604
6
DİLRUBA SULTAN KG DB
4y a k
52.5
G.YILDIZ
ZENGİNOĞLU - ALİZE
DUYGU FATURA
4
46
46
17
17
7-31573
7
KIZIL HANÇER KG
4y a k
52.5
S.ERKUŞ
ÇAKICI YUSUF - HABERGÜLÜ
MUSTAFA AKKAYA
2
46
46
16
18
577159
8
KURUŞTAY SKG
4y a a
50.5
D.YILDIZ
SEZGİNBEY - SANİYE
M.ENGİN SEZEN
6
42
42
11
17
582
9
İZİBEY DB SK
4y k a
50
GÖK.BEKTAŞ
HABERBATUR - MAHPEYKER
KOSTANTİNOS MAKRİ
9
34
34
11
15
57-404
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 19:30
Handikap 16
4 ve Yukarı İngilizler
1500 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SECRED FIGHTER SK SKG
4y d a
58
V.KAPLAN
SRI PEKAN - TALENT QUEST
MİKAİL ALTIN
6
85
85
9
15
1256-75
2
ATEN SK
4y d a
58
U.YÜCEL
MEDYA - FAIRLANDA
CUMA DEMİR
4
83
83
11
20
45-1421
3
DARK RAIN K
5y d a
61
Y.BİLİK
WIN RIVER WIN - NIKITA
TANKUT SARIASLAN
2
79
79
11
19
52-7112
4
DONT MAKE ME CRY SK
4y d k
59.5
A.SÖZEN
OKAWANGO - OUTCRY
ÖZEN ADALI
8
78
78
23
15
16287-0
5
MARCATOBIANCA DB SK
5y a k
57
M.ÇİÇEK
HELIOSTATIC - BROUMANA
H. FARUK ZİRENK
9
77
77
66
14
0502-56
6
MÜBADELE DB SK SKG
4y a a
57
U.POLAT
ALWAYS A CLASSIC - ALSEVİN
BURAK TÜRKER ÜÇER
10
73
73
11
19
2119-15
7
UÇANBEY
5y d a
53
A.ASLAN
RED BISHOP - DREAM KEEPER
M.ZİYA ADALAR
3
73
73
18
19
46111-7
8
BIOTIC DB
4y d a
56.5
M.KAYA
SRI PEKAN - NENAGH
YILMAZ TÖRÜN
1
72
72
11
16
124-633
9
MYTHOGENIC SK
4y d a
53.5
G.KOCAKAYA
SHAMARDAL - DRAMA CLUB
A.UĞUR TUNCER
5
66
66
11
13
26-8704
10
LAPITHOS DB SK SKG
4y d a
50
U.ÇANKAYA
EAGLE EYED - SARENNE
TİMUR İLHAN
7
32
32
5
12
0900-08
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
5. koşu 20:00
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1300 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BERFİN K DB
3y d d
58
G.KOCAKAYA
DEHERE - RELATIVELY QUIET
TARIK AYDIN
4
 
 
20
2
ESERHATUN K
3y d d
53
A.ASLAN
GAFFAR - ADEL
H.NUSRET DERRE
9
40
40
11
12
390-743
3
MANICOURT
3y d d
58
B.KURDU
POWERSCOURT - MANOR HOUSE
BERRİN GEDİK
5
41
41
16
16
266-5
4
MARACA
3y a d
58
M.SAV
GREEN TUNE - SLAM`S LEGEND
ZEYNEP L. ATMAN
8
 
 
16
19
4
5
MELROSA
3y d d
58
A.SÖZEN
ORATORIO - ANOTHER CROSS
SERDAL ADALI
11
50
50
23
19
432-2
6
MIA BELLA
3y d d
58
GÖKH.GÖKÇE
BIN AJWAAD - FEMME SAUVAGE
HALDUN GÜNEŞ
10
 
 
16
19
0
7
MYSTICAL LADY
3y d d
58
K.TOKAÇOĞLU
ROYAL ABJAR - SANS MERCI
TELAT AYDIN
7
47
47
16
16
5024
8
NAYMAN SULTAN K
3y d d
58
N.ŞEN
VICTORY GALLOP - DİDEMİM
HAKAN NAYMAN
TS 12
 
 
32
19
7
9
RALEYKA K
3y a d
58
M.KAYA
OKAWANGO - VELVET GREEN
METİN BALEKOĞLU
1
44
44
16
14
6-33663
10
RASALGETHI
3y d d
58
U.POLAT
LION HEART - SERENGETI
ESRA ATMAN ÖZYİĞİT
3
 
 
20
11
RHYTHM OF WHITES SK
3y d d
58
Y.BİLİK
KING BISHOP - STRAVINSKYRHYTHM
CUMA AKDUMAN
2
 
 
16
18
9-9
12
SABBIA DI LUNA KG K DB
3y a d
55
M.ÇİÇEK
ASTRONOMER ROYAL - TERRE DE SA
DUYGU FATURA
6
 
 
17
19
6
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
6. koşu 20:30
KV-6 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1300 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ÇELİKPENÇE KG K DB
4y a a
58
K.TOKAÇOĞLU
VARDAR - ACBE.54
HÜSEYİN KARADEMİR
2
100
100
23
20
114331
2
DEMİR REİS KG DB SK
4y d a
58
G.KOCAKAYA
DEMİRKAZIK - ŞAHNUR
NURAN ÇETİNKAYA
4
101
101
18
18
321125
3
BEŞİRYILDIZ KG K
4y a a
56
A.E.TÜLEK
NAVARON - YILDIZKAYA
BEŞİR KAYA
5
96
96
8
20
654411
4
KOYRAMERT KG
4y k a
55
M.KAYA
EMAEL - KEMİYETÜLIRAK.64
MUHİTTİN YILDIZ
3
80
80
7
20
344241
5
ERSANAĞA KG K
4y k a
54
S.BOYRAZ
HABERBATUR - GIRL
ERSAN ÖZBELGE
1
70
70
15
19
113
ÜÇLÜ GANYAN, SIRALI İKİLİ, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 21:00
KV-21 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
2000 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CAMUZAĞA
5y k a
63
M.AKYAVUZ
SANCAKBEYİ - GÖLCÜK GÜZEL
BİLAL CAMUZ
4
102
102
22
18
155252
2
RESSAM KG DB SK
5y a a
62.5
K.TOKAÇOĞLU
HÜRBATUR - BEHRE.9
SIDDIK KAYA
6
101
101
7
20
1132-21
3
SIRKAYA KG SK
5y a a
60.5
T.ALICI
ALTAHA - DEMİRÇİÇEK
AYŞEGÜL KURTEL
3
97
97
10
19
521812
4
KAYRAHAN DB
8y a a
60
M.SAV
SÜLO - SAPHA.34
KAYA KAYA
2
96
96
7
8
65380-4
5
BAŞOĞUL KG
5y k a
57.5
A.SÖZEN
TAMERİNOĞLU - KEMİYETÜLIRA
HAKAN MERAL
7
91
91
13
16
625326
6
YARIŞALAN KG DB Eküri
6y a a
56
M.KAYA
ALTAHA - KERİME
REMAZAN KAYA
1
88
88
7
9
0-99856
7
KALAYCI Eküri
6y d a
52.5
GÖKH.GÖKÇE
KOŞAYALP - GAMSIZ
REMAZAN KAYA
5
81
81
11
19
403618
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar
8. koşu 21:30
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1300 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALKYLONE KG DB SK
3y d d
58
G.YILDIZ
VICTORY GALLOP - CANTAY
ÖZGÜR AKSOYLU
8
 
 
37
18
49
2
DALIA KG DB SK
3y a d
58
M.SAV
BOSPORUS - SİLVA
ZAFER TEMUÇİN
2
40
40
16
11
5-45337
3
FULL ANGEL K
3y d d
58
M.KAYA
YONAGUSKA - MAXINE
İLKAY PİRECİ
TS 13
 
 
16
18
85
4
HIPNOZ (USA) KG SK
3y d d
58
K.TOKAÇOĞLU
LEMON DROP KID - MIGRATE
TEVFİK ÇELİKOĞLU
4
 
 
20
5
JOYFULL SK
3y d d
58
U.POLAT
BIN AJWAAD - LİSSEY
HAYRULLAH DOĞAN
1
45
45
16
15
378-52
6
KOZMİK KG K
3y a d
53
A.ASLAN
DEHERE - FERDANE
MUNİR GÖKÇE
6
46
46
16
16
9842
7
LOLION
3y a d
58
S.BOYRAZ
LION HEART - LORNA
BARIŞ GÖRGÜN
12
47
47
16
17
6723-28
8
NOUAKCHOTT K
3y a d
55
M.ÇİÇEK
EAGLE EYED - OKTORU
CÜNEYT BAŞOK
7
 
 
142
19
5
9
QUEEN EYECELL KG SK
3y d d
53
M.HAMEDİ
EAGLE EYED - GORDİM
TAMER KOLDAŞ
5
25
25
18
17
005
10
ROSE CHAMPS KG K
3y d d
58
N.ŞEN
ORATORIO - TITTIBA
HASAN GÜL
10
 
 
32
18
60
11
SPRINGROSE K
3y d d
58
A.SÖZEN
POWERSCOURT - GOLDEN ROCK
ERGİN KAYAR
3
 
 
20
12
SUPERIORE KG K DB
3y a d
58
GÖKH.GÖKÇE
DASHING BLADE - ELLE DIVA
EMİR DEMİRKOL
11
 
 
37
19
9
13
ZAHİDE HANIM KG K
3y a d
58
D.YILDIZ
UNACCOUNTED FOR - AYBEK HATUN
H.TARIK ERMAN
9
43
43
17
16
643372
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 11 Nisan 2014 İstanbul at yarışı programı, 11 Nisan 2014 tjk İstanbul at yarışı programı,11 Nisan 2014 tjk program 11 Nisan 2014 Bursa at yarışı programı, 11 Nisan 2014 tjk Bursa at yarışı programı,11 Nisan 2014 tjk program