09.04.2014 at yarışı bülteni, 09.04.2014 altılı ganyan bülteni, 09.04.2014 ganyan bülteni, 09.04.2014 yarış bülteni
09.04.2014 At yarışı bülteni, 09.04.2014 altılı bülteni, 09.04.2014 altılı ganyan bülteni, 09.04.2014 ganyan bülteni, 09.04.2014 tarihli at yarışlarına ait tüm detay ve istatistikler alt taraftadır.

09 Nisan 2014 Tjk at yarışı programı

09 Nisan 2014 İstanbul at yarışı programı

1. koşu 17:45
ŞARTLI 4
4 Yaşlı Araplar
2000 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ANILBEY KG SK
4y a a
58
V.KAPLAN
BOLKAR - ZEHRAYILDIZI
BARIŞ DURDAĞ
2
88
88
21
19
23-2112
2
HALİSBEY
4y k a
58
M.ÇİÇEK
CAŞ - MACHALİA
PİRAYE CEMİLOĞLU
1
100
100
26
17
211236
3
TEK ZULUT KG DB SK
4y a a
56
V.DEMİR
TEKELİOĞLU - NAZEY
MEHMET KORKMAZ
TS 4
98
98
16
15
147636
4
FÜZE KG
4y a a
54
V.KIZMAZ
CAŞ - SEYYARE.54
HULUSİ GÜRSEL
3
80
80
23
19
853514
SIRALI İKİLİ, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
2. koşu 18:30
Handikap 15
4 ve Yukarı İngilizler
1500 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
FERİDE ANA SK SKG
4y d k
59
İ.KALE
BAŞPİLOT - ELITE GIRL
HİKMET ALİ ATAMAN
4
71
71
7
16
1-37442
2
REAL POWER KG K
4y a k
60.5
A.SÖZEN
KANEKO - LOCH DIAMOND
M.KEREM ALKAN
3
66
66
91
14
40235-0
3
I AM THAT CHICK (USA) KG
4y d k
56.5
M.ÇİÇEK
CLOSING ARGUMENT - DANAMORADA
BATUR ADALI
2
64
64
21
19
32621-2
4
TANGO WINNER
4y d k
56
M.KAYA
WIN RIVER WIN - RAJ DANCER
LEVENT N. GELGİN
1
57
57
320
19
322412
5
STELLINA K
4y d k
55.5
S.BOYRAZ
OKAWANGO - LALE DEVRİ
E.MURAT KESEBİR
TS 5
56
56
21
18
4331-90
6
RİRİ
5y k k
52
V.KIZMAZ
BOSPORUS - SİBOŞ
YERVANT ÜTÜCÜ
TS 6
47
47
7
7
8-57886
SIRALI İKİLİ, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE
3. koşu 19:00
Handikap 15
3 Yaşlı İngilizler
2000 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
GÜLCİHAN
3y d d
55
M.HAMEDİ
BORS - GÜLTEN
İLHAN GÜÇLÜ
6
73
73
18
19
142213
2
WINŞAH
3y a d
53.5
A.SÖZEN
WIN RIVER WIN - ŞAHMERAL
NİHAT HAS
4
60
60
16
17
3714-73
3
ONDÖRTBAHAR K
3y d d
50
GÖKH.GÖKÇE
VICTORY GALLOP - UNIQUE STONE
MELİH GÖRGÜN
5
53
53
14
20
6-23361
4
BLUE MARLIN
3y d d
50
D.YILDIZ
MARLIN - ALARUŞKA
S.BORA ATAKOL
3
51
51
197
19
18
5
DECOLTE SK
3y a d
50
M.SAV
VICTORY GALLOP - MELITA
FURKAN TAŞKIRAN
2
47
47
14
16
32-4253
6
ANUŞKABAY KG K
3y d d
47
DOĞUKAN SAV
POWERSCOURT - KIMASH
S.BÜLENT KARABAĞLI
1
46
46
7
19
8-56615
7
LEGA NORD K DB
3y a d
50
M.ÇİÇEK
CUVEE - CAYENNE CAT
S.SELMAN TAŞBEK
TS 7
41
41
15
17
524
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar, ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 19:30
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1500 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
CLEVER K
3y a e
58
D.YILDIZ
KAVRANHAN - SHINING IMAGE
HALDUN GÜNEŞ
1
 
 
30
19
0
2
GREEN TIME
3y k e
58
B.KURDU
GREEN GÖNEN - HEURE MAUVE
BERRİN GEDİK
4
 
 
221
19
6
3
LEONE ORO KG
3y a e
58
Ö.YILDIRIM
LION HEART - BRIDE MAID
YAMAN ZİNGAL
9
 
 
20
4
MASTER OF FEAR
3y d e
58
M.SAV
KURTARAN - GO DANCING
LALE M. ATMAN
5
0
0
21
19
5
5
OVA KARTALI KG K DB
3y k e
58
A.SÖZEN
ROYAL ABJAR - ANTIPODES
ONURALP MEHMET KURT
8
 
 
14
18
76
6
PRINCE OF KRAKOW
3y d e
58
S.BOYRAZ
FLOWER ALLEY - SILISTIC
TUNCAY KANTARMACI
6
 
 
14
19
7
7
SARJANA (IRE)
3y d e
58
GÖKH.GÖKÇE
TIGER HILL - MADRIGALE
Ö.FARUK BİNBAŞIOĞLU
2
 
 
20
8
SELAHATTİNBEY K
3y d e
58
M.KAYA
EAGLE EYED - LADY Fİ
OĞUZ YALÇIN
7
47
47
30
16
3-3924
9
PANAMA KG DB SK
3y d d
51
A.ASLAN
POWERSCOURT - LALINE
CUMA AKDUMAN
3
28
28
14
17
040
BEŞLİ GANYAN, BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar
5. koşu 20:00
Handikap 15
5 ve Yukarı Araplar
2100 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
RANA ATEŞİ
6y k a
58
A.ASLAN
ANADOLU ATEŞİ - RANA
KENAN AKGÜL
5
62
62
4
20
663561
2
ASİLKAN KG DB
7y k a
56
V.KIZMAZ
ANTEPLİ - YÜKSELİŞ
SABAHATTİN DOĞAN
1
56
56
5
17
451853
3
EFENDİKAYA DB
6y a a
59
M.SAV
YILDIZOĞLU - KÜBRANUR
BÜLENT DEMİR
3
54
54
4
9
8-08899
4
ŞAH REMO SK
8y k a
53.5
A.CAN İŞLEYEN
FALCON - TRZOSKA
İSMET POLAT
2
53
53
66
9
48709-0
5
HIRÇINKAYA KG SK
5y k k
52
AH.ARSLAN
YILDIZOĞLU - TUNÇBEBEĞİ
KADRİYE KAYA
TS 7
50
50
21
5
45-7777
6
FOSFOR KG K
5y k k
52
M.ÇİÇEK
HABERBATUR - FERRARRI MRV
ALİM DERVİŞOĞLU
4
46
46
9
13
374029
7
SAĞLAMKAYA KG DB SK
7y k a
48
N.AVCİ
AKDONAT - YILDIZKAYA
BEŞİR KAYA
6
42
42
4
3
788-873
DÖRTLÜ GANYAN, DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, ÜÇLÜ BAHİS, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 20:30
ŞARTLI 3
4 ve Yukarı Araplar
1200 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BÜYÜLÜ GÖL KG
7y k a
54.5
N.AVCİ
SANCAKBEYİ - TÜRKAN.4
MUSTAFA YILMAZ
5
61
61
12
19
612514
2
NİAGARA KG SK
8y a a
54.5
M.HAMEDİ
SERTAY - SERTACIM
NİL DEMİRCİOĞLU
TS 6
98
101
5
19
432322
3
AKANTAY KG SK
5y a a
56.5
U.POLAT
BAMKA.3 - HARİKA
MENDERES KARAGÜL
1
90
90
7
11
05-0234
4
BAYDARŞAH KG SK
6y a a
56.5
G.KOCAKAYA
BAYDAR - HÜYAM
MUHİTTİN ACAR
3
102
102
7
15
45-7423
5
DEVKAYA KG SK
5y k a
56.5
M.KAYA
CANAVAR - DEFİNE
ETHEM KAYA
2
91
91
5
5
659632
6
TUMBULSABURUM KG SK
5y k a
56.5
N.ŞEN
SABURUM - DOĞANRÜZGARI
ELİF ÖZFIRAT
4
79
79
9
14
002667
ÜÇLÜ GANYAN, SIRALI İKİLİ, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 21:00
ŞARTLI 4
4 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KING RIVER KG
5y d a
57
S.KAYA
RED BISHOP - WANGANUI RIVER
NEVZAT SEYOK
3
103
103
35
18
04-7232
2
BARDO KG
4y a a
56
Y.BİLİK
GREEN GÖNEN - LORNA
BARIŞ GÖRGÜN
2
84
84
16
18
1-03133
3
KUTBEY SK SKG
6y d a
56
G.YILDIZ
STRIKE THE GOLD - TENDERLY
ALİ KUT KUTNAK
TS 7
97
97
9
15
4827-34
4
RADIKAL STAR DB
4y d a
56
GÖKH.GÖKÇE
ALWAYS A CLASSIC - RADİKAL GI
İSMET KAYA
4
68
68
16
20
917-221
5
ŞEKER AĞA
4y d a
55
S.BOYRAZ
WIN RIVER WIN - ŞEKER AYŞE
HASAN S.EKİNCİ
5
99
99
28
19
97-3012
6
GÖÇMENHAN K DB
4y d a
54
M.SAV
GEORGE THOMAS - LOST
AHMET GÖÇMEN
1
65
65
16
12
27-0654
7
KIMURA
4y a a
54
Ö.YILDIRIM
PERFECT STORM - SHINKANSEN
MEHMET BEŞERLER
6
98
98
14
16
03-4524
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar
8. koşu 21:30
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1500 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DANCO SK
3y d e
58
G.KOCAKAYA
KURTARAN - SAÇAKLI
NEDİM AKAGÜNDÜZ
6
50
50
21
17
744-342
2
DAYI MEVLÜT KG DB
3y a e
55
M.ÇİÇEK
LION HEART - FUSS
OZAN TANİYİT
1
28
28
21
17
00-8
3
ERBAB K
3y d e
58
A.SÖZEN
ALL THE GOOD - FLATTER
ZİYA ŞEMENOĞLU
TS 10
 
 
21
18
77
4
GECE RÜZGARI K
3y d e
58
Y.BİLİK
MOUNTAIN CAT - MARIMAR
H.FAHRİ NARMANLI
8
 
 
227
19
5
5
HARD MAN KG K
3y d e
58
G.YILDIZ
LION HEART - SILENT PRINCESS
EYUP YILDIZ
9
 
 
20
6
KHALASAR (GB) KG
3y a e
54
V.KIZMAZ
TURTLE BOWL - DAISYCUTTER
ESRA ATMAN ÖZYİĞİT
3
 
 
133
18
80
7
RAPİDİSİMU SK SKG
3y k e
58
N.ŞEN
DEHERE - BENEKLİKIZ
HİKMET ALİ ATAMAN
4
 
 
56
19
7
8
RÜZGAR KANAT
3y d e
58
M.KAYA
GOLDAT - NAMRUN
OĞUZ YALÇIN
2
46
46
30
17
072
9
TURKISH EMPIRE SK SKG
3y d e
53
A.ASLAN
POWERSCOURT - LEONTINE
MÜMİN ÇILGIN
7
40
40
21
11
4-89463
10
BREAKTHROUGH K DB
3y d d
56
D.YILDIZ
MARLIN - FASTEST IRISH
SÜHA ÜLGEN
5
 
 
14
18
69
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 09 Nisan 2014 İstanbul at yarışı programı, 09 Nisan 2014 tjk İstanbul at yarışı programı,09 Nisan 2014 tjk program 09 Nisan 2014 Elazığ at yarışı programı, 09 Nisan 2014 tjk Elazığ at yarışı programı,09 Nisan 2014 tjk program