03.12.2013 at yarışı bülteni, 03.12.2013 altılı ganyan bülteni, 03.12.2013 ganyan bülteni, 03.12.2013 yarış bülteni
03.12.2013 At yarışı bülteni, 03.12.2013 altılı bülteni, 03.12.2013 altılı ganyan bülteni, 03.12.2013 ganyan bülteni, 03.12.2013 tarihli at yarışlarına ait tüm detay ve istatistikler alt taraftadır.

03 Aralık 2013 Adana at yarışı programı

1. koşu 14:00
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALHARİKA KG
3y a d
57
M.TURAN
ALTAHA - HARİKA
MAHMUT TEKİNALP
7
 
 
21
19
0
2
CEBENUR KG DB
3y k d
57
A.KURŞUN
PİKEHAN - SADİR
NEVİN IRMAK
8
44
44
7
15
352448
3
DİPHİSAR GÜZELİ KG SK
3y d d
57
U.POLAT
TEMİZSU - ALDİL
UFUK OKEN
1
32
32
59
11
708094
4
EZGİHANIM KG DB
3y k d
57
E.SİNCAN
SÜLO - HALİSE
ALİ ÇALDIRAN
5
16
16
16
17
900
5
GÖĞÜSGEREN KG K DB
3y k d
53
H.PARILDAR
HABERBATUR - ZÜLFÜYAR
AHMET KILIÇCIOĞLU
3
16
16
7
15
50070
6
GÜLSEVİM KG K
3y k d
52
H.BUDAK
SÜLO - SERHANKIZI
HAÇIM YILDIZ
4
40
40
7
13
072390
7
GÜMÜŞHANIM KG K
3y a d
52
M.KESKİN
BOLKAR - GÜMÜŞEYER
A.FERHAT KÜÇÜKER
TS 10
39
39
16
12
450379
8
ŞİMŞEKGÜLÜ KG
3y a d
54
F.R.BEBEK
ŞENTAY - SARNIÇ
FERMAN KORKMAZ
2
 
 
16
19
0
9
YORGUNKAYA KG K
3y a d
52
S.GÜMÜŞ
ERSİNAN - AYAZKIZ
KADRİYE KAYA
9
19
19
7
11
070007
10
ZENGİNLİ KG DB
3y k d
53
GÖKH.YILMAZ
ZENGİNOĞLU - ÖTİKEN
B.HAKAN DURMUŞ
6
30
30
44
15
57565
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
2. koşu 14:30
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BELALIKIZ KG SK
3y a d
53
F.R.BEBEK
PİR KARACA - BEHİYE
MELİS KURTEL EMİN
7
38
38
21
14
603745
2
CANRİŞA KG DB
3y a d
57
H.POLAT
ASALBEY - RİŞA
NECDET TURAN
8
31
31
21
14
360409
3
DESTUR KG
3y a d
53
U.YÜCEL
ZABİT - GÜLLÜKIZ
OSMAN GÜLLÜ
5
17
17
37
15
97060
4
FERİZECAN KG K
3y k d
52
İ.YILDIRIM
BOLKAR - JÜLİN
A.FERHAT KÜÇÜKER
TS 11
38
38
7
13
843985
5
HELİNFIRTINASI KG
3y k d
57
U.POLAT
SAĞANAK - KUZGUNCUK
EMİNE YILDIZ
3
39
39
21
16
2308
6
KIZIM FIRTINA
3y a d
52
M.KESKİN
GÖKHANTAY - KÜÇÜKNAYLA
SAVAŞ PAKSOY
6
17
17
16
17
070
7
KOZAN GÜLÜ KG
3y a d
57
R.TAŞDELEN
BAYKARAM - HİDOŞUM
MEHTAP KURTGÖZ
2
46
46
7
16
625423
8
SOYLUKAYA KG K
3y k d
55
SERCAN YILMAZ
İZBIRAKAN - KAÇANKAYA
KADRİYE KAYA
4
20
20
7
9
077669
9
ŞEN MÜRVET KG DB
3y a d
53
H.PARILDAR
ŞENTAY - MÜRVETSULTAN
İSMAİL ERDOĞAN
9
43
43
7
17
593424
10
UMUNÇ KG
3y k d
57
MÜS.ÇELİK
HALİD - BİRİÇİMSU
ŞEVKET YILDIZ
10
43
43
7
12
706639
11
ÜNKARA KG DB
3y a d
52
E.TUNÇ
ŞENTAY - DEMİRTUĞ
CUMA ALIŞ
1
43
43
21
15
32536
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
3. koşu 15:00
Handikap 16 TR
5 ve Yukarı Araplar
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AKINALP KG
5y a a
63
A.E.TÜLEK
ALTAHA - ZAHİDE.34
MAHMUT YILDIZ
8
84
84
21
19
700614
2
HABERBEYİ KG K
5y a a
62.5
GÖKH.YILMAZ
HABERBATUR - ÖTİKEN
B.HAKAN DURMUŞ
TS 11
83
83
10
18
136180
3
BİLGEALP DB
9y k a
61
U.YÜCEL
BİLGİN - NECME.35
FIRAT TANYİĞİT
2
80
80
17
11
574064
4
KURUCAŞİLE KG DB
6y k a
60.5
V.DEMİR
BENİM OĞLUM - SARAH
YUNUS EMRE DOLU
6
79
79
17
14
908200
5
IŞIKHAN KG DB
7y a a
59
M.DOĞAN
HALİD - OLGU
MEHMET GENÇ
7
76
76
17
14
343500
6
ALPSOY KG DB
5y k a
57.5
H.BUDAK
RİKARDO - RUKİYEHANIM
OKAY GÜVERCİNLİ
9
73
73
21
11
580003
7
EMİRSULTAN KG DB
8y k a
57
İ.KATI
BERKOŞ - NEAME.54
ABDULLAH POLAT
10
72
72
7
19
808210
8
GADDARINOĞLU KG SK
5y a a
56
V.KIZMAZ
GADDAR - ŞEMS.4
MAHMUT KARAKEÇİ
1
70
70
7
18
093138
9
PANTER KG DB
5y d a
55.5
A.LUNKAYA
GENUINE RULER - NEZAHAT
ELMAS AKKILIÇ
4
69
69
7
17
211609
10
SONGURTAY DB
5y k a
54.5
H.İ.AKKAYA
SEZGİNBEY - MATRA.76
NEVZET ÇELİK
TS 12
67
67
93
12
032009
11
ŞAH REMO SK
7y k a
51.5
F.R.BEBEK
FALCON - TRZOSKA
REMZİ YÜCEL
5
61
61
7
12
363487
12
ÇELİKSOY KG DB
5y a a
50
E.TUNÇ
YELHAN - İLKORU
MEHMET ALİ AKDAĞ
3
54
54
21
19
233015
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 15:30
ŞARTLI 4
2 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ANTANDROS K
2y d e
57
Ö.KAYA
POWERSCOURT - SEISMO
HÜLYA YILDIRIM
TS 12
60
60
21
15
130255
2
BABAÖZGÜR KG SK
2y d e
53
U.YÜCEL
COŞKUNAĞA - TENDER JOY
MUSTAFA ÇİFTÇİ
11
53
53
37
16
113656
3
GOLD KAAN KG
2y d e
53
H.PARILDAR
SEA HERO - ZAHİDEM
SELAHATTİN DEMİRKAPI
1
55
55
16
16
625727
4
SHARK ATTACK K DB
2y d e
52
V.KIZMAZ
SEA HERO - LITTLE OCEAN
M.FERİT EKEN
8
64
64
10
18
431126
5
BENGÜLAY SK
2y d d
55
MUSA DEMİR
ALL FOR OSMAN - QUICK LADY
SALİH YILDIZER
4
54
54
21
18
582139
6
KIŞ KG K DB
2y d d
55
U.TEMUR
UNACCOUNTED FOR - RACING HEART
MUSTAFA ERGİN
6
50
50
7
18
584174
7
KUZEY KG DB
2y d e
55
G.KOCAKAYA
WEST BY WEST - GLORIA
HULUSİ TAŞKIRAN
3
57
57
10
19
95115
8
BEN TEN K
2y d e
54
H.KARATAŞ
CUVEE - YENİCE
K.MELİHA ELİYEŞİL
9
55
55
24
20
1
9
COMPRESSOR SK SKG
2y k e
54
M.TURAN
WEST BY WEST - BAYAN LINDA
ALİ YILDIZ
10
54
54
21
17
761323
10
CRITICAL SCORE
2y d e
54
A.KURŞUN
WEST BY WEST - ASALET MÜMESS
OSMAN TOPÇU
7
53
53
21
19
3614
11
GÖLMARMARA K
2y d e
54
MÜS.ÇELİK
WIN RIVER WIN - SUDECAN
TUĞRUL ÖZBURUN
5
54
54
35
18
165
12
FİRUZE SULTAN K DB
2y d d
53
M.BAYIR
RIVER SPECIAL - ELLENORA
ATİLLA SERİNER
2
49
49
7
16
215348
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
5. koşu 16:00
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AĞAGELİN
3y k d
57
H.POLAT
SANCAKBEYİ - GELİNKIZ
FİDAN ALTIN
2
 
 
65
19
0
2
ATLIKIZ
3y k d
52
A.E.TÜLEK
ANGORA - STAR LAYT
ŞEREF ATLI
1
 
 
7
18
39
3
AYBİRGEN KG
3y k d
57
M.BAYIR
YALAZ - BİRGEN
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
TS 10
 
 
20
4
GAMZEHANIM
3y k d
57
D.YILDIZ
PİR KARACA - NEAME.58
MAHMUT YÜKSELİR
5
38
38
16
8
500656
5
İHSAN SULTAN K DB
3y a d
57
U.POLAT
YALAZ - ŞEBBAB
MAHMUT YILDIZTEKİN
9
37
37
16
11
340547
6
MEKTEPLİ
3y k d
57
S.ERKUŞ
ALBURAK - NAZLIHANIM
BAKIR YAŞARTEKİN
4
34
34
44
13
560367
7
MELANCHOLY KG K
3y k d
57
S.ALKAN
ANGORA - RÜKENTAY
MİKAİL ALTIN
6
41
41
7
14
753502
8
MİNE HANIM SK SKG
3y k d
57
Ö.KAYA
YAŞARCIK - SERDENCAN
SEFA ÇIKMAZ
7
46
46
21
17
002326
9
SADEKIZI KG DB SK
3y k d
53
V.DEMİR
SAVABEY - SADECAN
FERHAT DEMİR
8
26
26
16
14
040908
10
SU BERAK KG
3y a d
52
V.KIZMAZ
SAVABEY - SILA
HUSİYEN TEKİNALP
3
39
39
16
8
805373
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
6. koşu 16:30
KV-7 DHÖ
4 Yaşlı Araplar
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DİRENTAY KG
4y k a
61
MUSA DEMİR
ARASLI - SEYYARE.64
MÜSLÜM ŞİMŞEK
4
89
89
45
18
563129
2
HUYSUZ KG
4y a a
61
MÜS.ÇELİK
İBOCAN - NEAME.56
MEHMET ÇELİK
5
88
88
27
17
482243
3
KÖKSALAN KG
4y k a
61
A.KURŞUN
HALİD - FAZİLET
NASRİ ARTAR
8
100
100
105
16
143463
4
SIRKAYA KG SK
4y a a
61
D.YILDIZ
ALTAHA - DEMİRÇİÇEK
AYŞEGÜL KURTEL
3
92
92
14
17
161762
5
MANSOOR KG K
4y a a
60
H.KARATAŞ
YALAZ - GRANADA
S.SELMAN TAŞBEK
6
89
89
16
20
225051
6
AHPAR KG SK
4y k a
58
Ö.KAYA
YAŞARCIK - GULİS
ASIM FİKRİ ADVAN
7
82
82
16
17
681586
7
AKARÇAY KG SK
4y k a
58
AHMET ÇELİK
ALTAHA - GÜLENDAM
KENAN ÖZDEMİR
1
103
103
7
19
471712
8
ÖCALIR KG
4y k a
54
KEMAL KURT
ERBEYİM - HİLİN
M.EMİN ALAK
2
61
61
201
17
31-3234
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 17:00
ŞARTLI 4
3 ve Yukarı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SEMA SK
4y a k
58
İ.KATI
RIVER SPECIAL - GÜLTEN
İLHAN GÜÇLÜ
4
80
80
34
14
086268
2
BANDİDAS SK SKG
4y d k
56
U.YÜCEL
GOLDAT - NAMRUN
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
TS 8
100
100
9
16
120230
3
NOCHE COOL K DB
7y d k
60
G.KOCAKAYA
UNACCOUNTED FOR - POTENTIALLY
DİNÇER KARABULUT
TS 10
88
88
9
13
982560
4
PRINCESS SEAHERO DB SK SKG
4y d k
55
V.DEMİR
SEA HERO - PRINCESS GALINA
TAMER KOLDAŞ
3
76
76
17
20
530211
5
THELMA
5y d k
60
H.KARATAŞ
COMMON GROUNDS - GÜLNAL
MUSTAFA ÇİFTÇİ
2
83
83
9
19
054412
6
VAVEYLA K DB
4y d k
60
U.TEMUR
WEST BY WEST - AMADA MIA
AYDIN ÖZEL
TS 11
75
75
42
10
775000
7
NO STRESS KG
3y a d
55
GÖKH.YILMAZ
UNACCOUNTED FOR - MS.CELINE
Z.AHSEN KURUM
1
66
66
23
19
215722
8
DREAM OF MY LOVE
4y d k
56
AHMET ÇELİK
TRADE FAIR - VALLEMELDEE
FARUK TINAZ
TS 9
64
64
17
12
707365
9
FAST TRACK KG DB SK
5y a k
52
H.PARILDAR
STRIKE THE GOLD - SILENT PRINC
A.NİDA KARABOL AKDENİZ
6
80
80
17
15
220000
10
SAN VICENTE KG
3y d d
51
F.R.BEBEK
VICTORY GALLOP - ABBEVILLE
ALİ AYTAR
7
 
 
20
11
STAR LEAF SK SKG
3y k d
56
A.ÖZYİĞİT
CHAMPS TO CHAMPS - GOLDEN LEAF
HULUSİ ÇİL
5
 
 
174
19
0
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
8. koşu 17:30
Handikap 17
4 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
MURATOĞLU KG DB Eküri
6y d a
59
İ.KATI
MURATCAN - RAKİP
SERDAR İZOL
6
99
99
9
16
216875
2
SALFORD KG K Eküri
5y d a
61.5
H.KARATAŞ
SEA HERO - HERA GLORY
A.MERVE DİLMAÇ
TS 16
96
96
9
18
623174
3
HINZIR SK SKG
5y d a
55.5
V.DEMİR
KEYİF - MANZUME
HASAN S.EKİNCİ
3
94
94
30
16
013346
4
KARAKA MOON K DB Eküri
7y d k
56
U.YÜCEL
FANTASTIC FELLOW - ALYINDA
SERDAR İZOL
2
93
93
21
19
484022
5
MAYAN
6y d a
59.5
D.YILDIZ
TRAPPER - SUN DEW
ERDAL ÖZTÜRK
1
92
92
14
12
946895
6
MULAN SK
4y a k
54.5
F.R.BEBEK
UNACCOUNTED FOR - LILIANA ROZI
DEMİRHAN YILMAZ
5
90
90
17
17
462620
7
DESERT EAGLE DB SK SKG
5y d a
53
E.TUNÇ
MOUNTAIN CAT - MISS PETEK
OKTAY SERİCİ
9
89
89
31
13
636645
8
ALTINKAYA K DB
5y d a
57.5
Ö.KAYA
GALETTO - GÜLTEN
İLHAN GÜÇLÜ
TS 14
88
88
14
18
284150
9
AMAIZING KG SK
5y d k
56.5
S.ERKUŞ
RAKTI - WHITEFOOT
HAMİT EMEKTAR
8
86
86
14
17
151096
10
EBU EMİR SK SKG
4y a a
56
U.TEMUR
ROYAL ABJAR - JOHNNY AND CLYDE
M.NABİ DEMİRKOL
4
85
85
21
8
260750
11
ALİEREN KG DB
5y d a
53
O.BULUT
STRIKE THE GOLD - ANGEL ZEYNO
ABDULLAH YALÇIN
TS 11
79
79
19
19
957619
12
BANDIERO K Eküri
4y d a
53
G.KOCAKAYA
BOSPORUS - HEROIKA
A.LEVENT DİLMAÇ
TS 13
79
79
31
19
007414
13
KING BOLT DB SK SKG
4y d a
52.5
M.BAYIR
THUNDER BOLT I - MISS NO
ABDULVAHİT UYSAL
7
78
78
44
11
850079
14
ZEYTUNLU KG SK
4y d k
52.5
AHMET ÇELİK
EAGLE EYED - KATRE HATUN
ADİL ERDAL
TS 12
78
78
17
18
263242
15
ARGONOT KG DB
6y a a
50.5
MUSA DEMİR
ALMUTAWAKEL - MADAMOSEILLE ANN
FERİT ARSLAN
TS 15
74
74
9
13
575080
16
PENNYS SONG (USA) SK
4y d a
50
M.KESKİN
SONGANDAPRAYER - PENNY`S GOLD
NİHAT TANGÜLÜ
10
51
51
53
18
987220
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 03 Aralık 2013 Adana at yarışı programı, 03 Aralık 2013 tjk Adana at yarışı programı,03 Aralık 2013 tjk program 03 Aralık 2013 Pont De Vivaux Fransa at yarışı programı, 03 Aralık 2013 tjk Pont De Vivaux Fransa at yarışı programı,03 Aralık 2013 tjk program