At yarışı bülteni, altılı ganyan bülteni, ganyan bülteni, altılı bülteni, yarış bülteni
2014-08-01 at yarışı bülteni, at yarışı listesi, yarış bülteni, altılı ganyan bülteni, ganyan bülteni, altılı bülteni alt tarafta yarış severler için tüm detaylarıyla paylaşılmıştır. Diğer günlere ait yarış bültenleri için alt taraftan tarih seçimi yapınız.

01 Ağustos 2014 Bursa at yarışı programı

1. koşu 14:00
ŞARTLI 5 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
2000 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALBURAK KIZI SK
4y a k
56
V.KAPLAN
ALBURAK - DAĞ FIRTINASI
F.SEDAT DAĞYUDAN
7
90
90
18
20
162211
2
MAHİDEVRAN KG SK
4y k k
54
M.DEMİRBAŞ
SÜLO - FAZILA.28
DENİZ KURTEL
5
70
70
7
17
131663
3
ŞEN MÜRVET KG DB
4y a k
53
N.AVCİ
ŞENTAY - MÜRVETSULTAN
İSMAİL ERDOĞAN
3
68
68
7
20
136371
4
AYDANARI DB SK SKG
4y d k
56
O.ÖZTÜRK
ALTAHA - ŞATAFAT
MEHMET ÇAVUŞ
1
54
54
14
20
787611
5
BELALIKIZ KG DB Eküri
4y a k
54
T.ALICI
PİR KARACA - BEHİYE
AYTUĞ ATALAY
2
43
43
14
13
325088
6
BİNNAZ KG Eküri
4y a k
54
SELİM İPEK
BİLGİN - NECME.38
AYTUĞ ATALAY
4
46
46
7
12
555857
7
SELÇEN SK SKG
4y k k
49
ONUR YILDIZ
TAMERİNOĞLU - OYUNCU.21
NADİR POLAT
6
40
40
14
11
800900
1.ALTILI GANYAN
2. koşu 14:30
Maiden
2 Yaşlı İngilizler
1300 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AYIKÖZ AYDIN KG DB
2y a e
57
M.S.BADIŞOĞLU
ALWAYS A CLASSIC - AKBALIKLI S
ENİS BADIŞOĞLU
4
32
32
21
13
656454
2
FIRAT GOLD KG K DB Eküri
2y d e
57
M.GÜNDÜZELİ
STRIKE THE GOLD - SIRÇA BEBEK
MEHMET GÜNDÜZELİ
TS 7
48
48
11
19
3222
3
PAPULİM DB SK SKG
2y d e
57
K.TOKAÇOĞLU
TRAPPER - BİRİCİK KARAN
YUNUS KARAN
3
35
35
39
15
06735
4
ASPORÇA K Eküri
2y d d
55
MÜS.ÇELİK
CUVEE - DARKER
MEHMET GÜNDÜZELİ
1
41
41
49
17
354
5
BABBAR PATERA K DB
2y d d
50
N.AVCİ
PERFECT STORM - TRACE
ÜMİT DANACI
TS 8
49
49
14
19
942522
6
ERYN K SKG
2y d d
51
M.HAMEDİ
WIN RIVER WIN - REDROCK
EKREM BEŞERLER
5
 
 
14
19
5
7
MY FLOWER KG DB SK
2y d d
55
T.ALICI
PERFECT STORM - MOUNTAIN GIRL
ALİ UZUNKİPRİK
2
 
 
21
18
99
8
ZENYETTA GIRL KG SK
2y d d
50
V.YÜCEL
FİYAKALI - VİLİTAY
MUSTAFA KAVÇİN
6
22
22
11
17
856
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
3. koşu 15:00
Handikap 16
3 Yaşlı İngilizler
1300 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
POMPACI NİHAT KG K DB
3y d e
56
M.HAMEDİ
BOSPORUS - FRANCO DESIRE
NİHAT UZUN
2
79
79
18
20
172101
2
CORNER CREEK (USA) KG K
3y a e
56.5
S.ÇETİN
FIRST SAMURAI - CANTAMAR
TURHAN ÇAKAR
6
72
72
11
17
711355
3
THE SPECIAL HORSE KG
3y k e
54.5
SELİM İPEK
UNACCOUNTED FOR - ŞAHİNAZ
A.AYDIN DOĞAN
TS 9
68
68
11
20
11
4
OCEAN GOLD KG DB SK
3y d d
53.5
M.GÜNDÜZELİ
BOSPORUS - SILVER FAST
MEHMET GÜNDÜZELİ
TS 11
66
66
11
16
214680
5
TUNCELİ DB SK SKG
3y d e
48
N.AVCİ
BOSPORUS - SHEEMAR
NİYAZİ AZIN
TS 10
60
60
18
13
450036
6
DELİ SERVET DB SK
3y d d
50
S.TIRPAN
POPULAR DEMAND - GÜNEŞİNKIZ
SABRİ ALTIN
4
56
56
11
17
311560
7
TIME ATTACK DB
3y d e
50
T.ALICI
YONAGUSKA - MARIKULA
CENGİZ DENİZ
5
55
55
11
18
639102
8
LEO KG SK
3y d e
50
Z.OCAK
ROYAL ABJAR - CHINOISERIE
MECHMET AMET
TS 7
53
53
35
14
330589
9
TAMERLANO DB SK SKG
3y a e
50
MÜS.ÇELİK
TALE OF THE CAT - AUTUMN RIDGE
MURAT SARAÇOĞLU
TS 8
50
50
36
17
752244
10
BULUTHAN DB SK
3y d e
50
H.ALTIN
EAGLE EYED - MANNORA
ERHAN ÖZKAN
1
48
48
14
14
375436
11
IMPERFECTIONIST DB SK SKG
3y d e
48
V.YÜCEL
SRI PEKAN - TURTLE CREEK
A.ARİF ÖZET
3
40
40
14
13
040734
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ
4. koşu 15:30
Maiden
2 Yaşlı İngilizler
1300 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ABİDİN EFENDİ
2y a e
57
M.GÜNDÜZELİ
LION HEART - OLIVE GIRL
HÜSEYİN KOÇAK
3
 
 
21
19
5
2
INDOCTRO KG K
2y d e
53
M.HAMEDİ
BANKNOTE - NEYTİRİ
SELİN DİKENCİK
TS 8
27
27
11
17
548
3
JETLİHAN DB SK SKG
2y d e
52
Ş.KARAMAN
NUHBABA - ARFİNKIZI
ZEKİ KARATAŞ
5
 
 
20
4
DERMANIDILA SK
2y d d
50
Z.OCAK
HIGH COURT - OLIVE LADY
İ.HALİL DEMİR
4
40
40
11
16
2653
5
DUYGUABLA KG K
2y d d
51
E.NALBANT
PRESSING - YAZ YAĞMURU
A.FERHAT KÜÇÜKER
1
 
 
11
18
59
6
KIZLARAĞASI KG K
2y a d
55
S.ÇETİN
ASAKIR - MAGICIAN GIRL
ZAFER BARMAN
TS 7
16
16
32
17
806
7
MY CAPRICE KG K
2y a d
50
ONUR YILDIZ
TABASCO - APSUVA
CELAL DEMİR
2
 
 
28
19
7
8
QUEEN OF AGEAN
2y d d
51.5
D.KILIÇ
HELLVELYN - TERAMO
ENGİN DAĞITMAÇ
6
 
 
14
18
24
2.ALTILI GANYAN
5. koşu 16:00
ŞARTLI 3
3 Yaşlı Araplar
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BALIKESİRLİ KG
3y k d
52
A.CAN İŞLEYEN
CAŞ - SABIK AY
DENİZ KURTEL
15
52
52
46
19
33217
2
ESİRKIZ KG K
3y k d
52
N.AVCİ
SERDARHAN - MİLLA
ZEKİ KARATAŞ
16
50
50
32
16
134439
3
MİHRİCANIM KG K DB
3y a d
52
O.GÖKÇE
KARAYAĞIZ - NEVRA
ETHEM KAYA
5
54
54
14
19
435212
4
SILASU SK
3y d d
57
Y.E. YÜKSEL
TEMİZSU - SILA
HUSİYEN TEKİNALP
4
51
51
21
17
321200
5
TEKNAZ KG DB SK
3y k d
52
D.KILIÇ
TEKELİOĞLU - NAZLI.67
İBRAHİM TUMBUL
10
45
45
14
15
430724
6
ATEŞNUR KG DB
3y a d
49
ONUR YILDIZ
ANGORA - AYMU
ENİS BADIŞOĞLU
6
42
42
18
12
485742
7
CAN KÜBRA K
3y k d
50
S.TIRPAN
SAĞANAK - ECENAZ
SABRİ ALTIN
14
42
42
7
15
07032
8
CERENABLA
3y k d
52
R.CİHAN
GOBAKBEY - KUM-KUM
SEYHAN DİLBER
9
48
48
25
19
010
9
FİLİZABLA KG SK
3y k d
50
Ş.KARAMAN
SERDENGEÇTİ - KÜÇÜKRİŞA
ENVER ALTIN
1
43
43
7
16
3572
10
GÜLAYCIK KG K DB
3y k d
49
Ç.CANPOLAT
BOLKAR - OYACIK
REMAZAN KAYA
11
47
47
18
20
0671
11
HAYAL PERİSİ KG
3y k d
50
M.HAMEDİ
ÖZGÜNHAN - AYDANAZ
BURHANETTİN SOLMAZ
2
48
48
18
20
561
12
LAPAZ SK SKG
3y d d
49
V.YÜCEL
PALAZ - BEMBI
MERT ÇELİK
3
46
46
7
16
622863
13
MAVİ KUMSAL KG K DB
3y k d
54
T.ALICI
ZAMANRÜZGARI - CİHANBANU
KADİR FİDAN
13
35
35
7
12
867309
14
RANA SULTAN K
3y a d
54
M.GÜNDÜZELİ
EŞKBAR - SARISU
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
12
38
38
7
15
09364
15
GÖLKIZI KG K
3y a d
54
OĞUZ EREN
DAYIBEY - AYHAN
YUNUS KARAN
8
 
 
81
18
04
16
HELENAZ KG K
3y a d
52
M.DEMİRBAŞ
GOBAKBEY - DAĞ FIRTINASI
F.SEDAT DAĞYUDAN
7
26
26
7
17
076
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
6. koşu 16:30
Handikap 16
3 ve Yukarı İngilizler
1200 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ATEN SK
4y d a
59
M.HAMEDİ
MEDYA - FAIRLANDA
HASAN GÜL
2
83
83
21
15
153453
2
DAVUTBEY DB SK SKG
5y d a
58.5
M.DEMİRBAŞ
VICTORY GALLOP - MARQUISE
NECLA AKBULUT
11
82
82
18
20
5-34261
3
BLACK BROW SK SKG
7y d a
57
Z.OCAK
EAGLE EYED - ANGEL`S SONG
ABDULVAHAP GÜNEŞ
3
81
81
18
12
778000
4
CHANKARA DB
4y d k
58
V.DEMİR
BELONG TO ME - KEEPIN COMPANY
ÖZGE ERTEN
10
81
81
11
20
114031
5
QUEEN OF ESKİŞEHİR KG K DB
4y d k
61.5
M.GÜNDÜZELİ
DIVINE LIGHT - SIMBATU
İ.SUAT KUTLU
9
80
80
25
9
255998
6
GALAPACUS KG DB SK
4y d a
56
N.AVCİ
AKINDAYIM - ŞAPKALI KADIN
ALATTİN ÇELİK
5
79
79
90
15
2296-64
7
HAYDİ HAYIRLISI
4y d k
52
S.GÜLENYÜZLER
INDIGO RED - HAYIRLISI
UMUR ÖZARAR
1
71
71
364
15
129330
8
AKYOSKA KG K
5y a k
52
OĞUZ EREN
SHINING STEEL - ALEKSANDRA
M.NABİ AKSOY
4
61
61
11
3
305586
9
NILSU (IRE) DB SK
4y d k
50
MÜS.ÇELİK
AZAMOUR - POSADAS
V.HAKAN KELEŞ
8
57
57
18
17
542256
10
TUHU GÜLÜ DB
5y d k
50
T.ALICI
TUHU DAYI - BERRİN
RECEP CANGIR
7
46
46
24
7
095025
11
FAST STEP
4y d a
50
S.TIRPAN
SEA HERO - MISS CANAN
OĞUZ YALÇIN
TS 12
37
37
39
2
878000
12
UĞURLU DB
4y d a
50
O.İNCE
PANIS - DARABY
MUSTAFA YÜKSEL
6
36
36
11
2
0-09950
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
7. koşu 17:00
ŞARTLI 5 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AKGİRAY KG DB Eküri
5y d a
58
M.DEMİRBAŞ
BİLGİN - NECME.35
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
9
102
102
14
17
691026
2
FİLİNTAY KG K DB
8y a a
57
M.HAMEDİ
DEMİRKIR - ZEHRA.121
MEHMET SIDDIK OKAN
4
100
100
19
17
231052
3
İLKAYHAN KG Eküri
5y k a
56
V.KAPLAN
HİRATASAN - DEFNE
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
11
91
91
18
16
312960
4
COŞARTAY KG DB Eküri
10y a a
54
A.CAN İŞLEYEN
ÖZGÜN - CAHİDE.80
DENİZ KURTEL
3
111
111
46
18
318123
5
GURBETKAYA DB SK SKG
8y k k
52
D.KILIÇ
TİMURHAN - CAJUN
REMAZAN KAYA
5
88
88
18
10
965904
6
KOÇARLI KG SK
6y k a
53
H.KALINYILMAZ
YAŞARCIK - MERHEM
İBRAHİM BAĞYAPAN
6
95
95
19
17
242020
7
NURCA KG
8y k k
53
S.TIRPAN
TOŞUR - GUFTE
SERDAR K.ÖZÇOLAK
2
103
103
18
19
382317
8
SARPBEY KG
6y a a
57
T.ALICI
VARDAR - ALSABIKA
SUPHİ BAYDAN
1
98
98
14
18
444109
9
ŞANKATAN
8y a a
55
O.ATMACA
ALTAHA - MENCULE.49
AYTUĞ ATALAY
10
95
95
40
11
890405
10
CERRAH SKG
4y k a
54
E.KAÇAR
DAYIBEY - ARHAVİLİ
TAYRAL TUTUMLU
8
43
43
38
12
6-36757
11
SAADIN ZAFERİ KG Eküri
4y d a
54
K.TOKAÇOĞLU
YAVUZCA - ALLIBAHAR
DENİZ KURTEL
7
108
108
314
16
312389
12
YILDIZHAN STAR KG
5y a a
50
V.YÜCEL
BEYEFENDİ - KIRMIZI BUĞDAY
MÜCAHİT YILDIZHAN
12
62
62
631
20
847001
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
8. koşu 17:30
KV-21 DHÖ
4 ve Yukarı Araplar
1400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
FATMASULTAN KG
6y a k
63
M.S.BADIŞOĞLU
ALTAHA - GÜLENDAM
REMAZAN KAYA
5
102
102
14
15
187794
2
ÇÖLRÜZGARI KG SK
7y a a
60
O.ATMACA
SEKLAVİ.39 - FAZILA.29
F.SEDAT DAĞYUDAN
2
96
96
6
19
7-88713
3
SEÇKİNER KG DB
5y a a
58.5
S.TIRPAN
ALTAHA - SAHRAGÜLÜ
AYTUĞ ATALAY
9
93
93
19
12
485307
4
BURHANİYE K DB
5y k k
58
MÜS.ÇELİK
HABERBATUR - IŞKIN
SALİH KAYGUSUZ
12
92
92
17
18
635184
5
ÇETİNYÜREK KG K
6y a a
57
İ.H.KETME
SÜLO - ALMİMRUHİYE.25
REMZİ AKBULUT
7
90
90
9
8
405439
6
YİĞİTASLAN KG K
5y k a
57
M.GÜNDÜZELİ
TAMERİNOĞLU - SAPHA.29
SALİH YILDIZER
TS 14
90
90
18
18
201135
7
ARAPKIR KG DB
6y k a
55
K.TOKAÇOĞLU
KOŞAYALP - KAVÇİNAY
MÜCAHİT YILDIZHAN
1
86
86
8
17
131059
8
ÇAKIRKAYA KG
5y k a
53.5
R.CİHAN
HALİD - ALBENİ
SEYHAN DİLBER
3
83
83
9
17
133424
9
AKBARAN KG
7y k a
53
E.NALBANT
SERGEN - BEDESTEN
RUHİ ÖZYİĞİT
11
82
82
11
11
742688
10
FARUKİ KG DB SK
7y d a
52.5
A.CAN İŞLEYEN
SERTAY - FERRARRI MRV
ALPAY DEMİREL
10
81
81
14
17
251452
11
KİKKULİ KG
4y a a
51
T.ALICI
PALAZ - MAGFİRET
MEHMET ÇELİK
8
81
81
13
20
643441
12
BURUKKIZI K DB
6y a k
50
SELİM İPEK
SAM-ABRASİV - VIKA
F. NİHAT BURUK
TS 13
74
74
7
8
500200
13
DELİ RÜZGAR KG SK
5y k a
50
N.AVCİ
TİMURHAN - ESERKIZI
HAMİT DEMİR
4
76
76
39
8
070700
14
HİSARGÜL KG K DB
5y k k
50
O.İNCE
HİSARHAN - CAHİDE.75
MURAT AKÇA
6
69
69
7
14
465336
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
9. koşu 18:00
ŞARTLI 2
3 Yaşlı İngilizler
1300 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
LOTA KG K
3y d d
55
S.TIRPAN
BIN AJWAAD - LOTABENNIT
ÖMER BAŞEL
11
49
49
14
20
7321
2
CALL OF DUTY KG DB SK
3y d e
58
M.S.BADIŞOĞLU
LAST COMMANDER - CHARON
GÜRCAN GÜNGÖR
10
57
57
7
15
165965
3
GAME CHANGER SK
3y d e
54
M.DEMİRBAŞ
MOUNTAIN CAT - DAME DE SION
DENİZ KURTEL
3
52
52
14
19
414
4
ŞERZAN
3y d e
53
R.CİHAN
WEST BY WEST - NELL
ABDULKADIR ÜÇEŞ
12
45
45
32
10
547030
5
CROCODILE SK Eküri
3y d e
51
E.NALBANT
MARLIN - NORMA
EYÜP ENSAR ÇELİK
2
43
43
7
10
485729
6
FULL TIME LUCKY SK
3y a d
56
E.KAÇAR
CUVEE - SIMELE
BÜLENT GÖKKAN
7
65
65
7
18
350176
7
HANİMUN KG K
3y d d
52
M.HAMEDİ
SABIRLI - MAGIC WAND
ALİ ARİNÇ
6
48
48
14
18
574156
8
ASNAWAND KG K DB
3y d d
53
K.TOKAÇOĞLU
WIN RIVER WIN - MARQUISE
NECLA AKBULUT
14
57
57
7
11
569063
9
DAPHNES K DB
3y d d
48
ONUR YILDIZ
PERFECT STORM - DAPHNE`S LOVE
TURGAY SEYİS
13
41
41
7
12
5-08090
10
KEKİK DB
3y a d
53
S.ÇETİN
BOSPORUS - URBAN LEGEND
ÇETİN ÖZDİL
5
38
38
49
11
6-85500
11
MY FATHERS DREAM DB SK SKG
3y k d
55
O.ÖZTÜRK
DİNYEPER - CAT WALK
GÖKHAN İNCE
TS 15
44
44
14
8
984959
12
PANİKLİ SKG
3y d d
55
ÇETİN TAŞ
FLIERS FANTASY - BAYBURT GÜZE
NECMETTİN GÖNÜLTAŞ
TS 16
65
65
28
10
492800
13
ALVINA KG Eküri
3y a d
56
Ü.D.ALTEKİN
CUVEE - ROYAL TULIB
EYÜP ENSAR ÇELİK
1
38
38
7
10
359958
14
GAZİ BINAJWAAD KG DB
3y d e
50
N.AVCİ
BIN AJWAAD - PARLAKKIZ
SARAÇ TURAN
8
36
36
14
7
567375
15
SAYGINTAY KG DB
3y d e
55
OĞUZ EREN
WIN RIVER WIN - NESRİNA
ALPER ŞENGEZER
4
39
39
14
16
4853
16
ÖRGÜLÜ DB SK SKG
3y d d
48
E.ÖZKAN
WIN RIVER WIN - YALVAÇLIM
NECATİ BOZKURT
9
17
17
14
17
007
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 01 Ağustos 2014 Bursa at yarışı programı, 01 Ağustos 2014 tjk Bursa at yarışı programı,01 Ağustos 2014 tjk program 01 Ağustos 2014 İstanbul at yarışı programı, 01 Ağustos 2014 tjk İstanbul at yarışı programı,01 Ağustos 2014 tjk program 01 Ağustos 2014 Musselburgh İngiltere at yarışı programı, 01 Ağustos 2014 tjk Musselburgh İngiltere at yarışı programı,01 Ağustos 2014 tjk program