At yarışı bülteni, altılı ganyan bülteni, ganyan bülteni, altılı bülteni, yarış bülteni
2014-10-25 at yarışı bülteni, at yarışı listesi, yarış bülteni, altılı ganyan bülteni, ganyan bülteni, altılı bülteni alt tarafta yarış severler için tüm detaylarıyla paylaşılmıştır. Diğer günlere ait yarış bültenleri için alt taraftan tarih seçimi yapınız.

25 Ekim 2014 İstanbul at yarışı programı

1. koşu 13:30
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AŞKARBEY KG DB
3y k e
57
A.SÖZEN
TAMERİNOĞLU - RENGİN
DENİZ KURTEL
1
49
49
15
13
255704
2
BEKMEZHAN KG K
3y a e
57
GÖKH.GÖKÇE
ŞEHSUVAR - ÜLFETLİ
GÜLBEYAZ BOZKIR
2
29
29
15
14
477650
3
BRAYMIN KG SK
3y k e
57
M.KAYA
HABERBATUR - NÜKHET
DİLAN ATİK
9
48
48
15
19
732522
4
ISSIZ ADAM KG DB
3y a e
57
N.ŞEN
AKMAN - MERVİŞ
ERDİN DÜZARAT
5
 
 
15
18
59
5
KASATURA KG SK
3y a e
57
GÖK.BEKTAŞ
ZORBAZ - AKSUNA
İSMAİL ATİK
4
20
20
22
15
79875
6
MATAH KG SK
3y k e
57
Ö.YILDIRIM
TAMERİNOĞLU - MAHPEYKER
KOSTANTİNOS MAKRİ
7
30
30
15
17
075
7
PEKER PEKMEZ K
3y a e
57
T.YILDIZ
GICIR BEY - GÜÇLÜ BALİNS
ÇAVUŞ DURAN
8
24
24
20
14
957965
8
ŞAHBEY KG K
3y k e
53
V.KAPLAN
HÜRYAŞAR - ŞEBNEM SULTAN
SELDA KARACA İNAL
3
 
 
15
19
7
9
ZAMAN YOLCUSU DB
3y a e
57
U.POLAT
ÖZGÜNHAN - EBRUCAN
EYÜP ERDEMİR
6
45
45
15
16
6052
1.ALTILI GANYAN
2. koşu 14:00
Handikap 15
2 Yaşlı İngilizler
1300 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ESTİGEÇTİ
2y d d
58
G.KOCAKAYA
UNACCOUNTED FOR - SARILAR GÜZ
BEGÜM CEMİLOĞLU
4
56
56
13
20
31
2
WOLFS REVENGE (GB) K
2y d e
58
AHMET ÇELİK
TAMBULOT - BARTROBEL
ONURALP MEHMET KURT
3
56
56
13
18
6120
3
HOŞGÖRÜ K
2y d d
52
A.ASLAN
PRESSING - VOLÜPTAS
Z.AHSEN KURUM
1
52
52
24
19
514
4
İKRAM KIZ SK SKG
2y d d
54.5
A.SÖZEN
PRESSING - TOPPOLINO
ABDULKADİR SALMAN
TS 5
49
49
13
19
226616
5
AYDINKAN
2y d e
50
M.HAMEDİ
VICTORY GALLOP - EMERALD DANCE
HASAN TÜRK
2
20
20
92
17
070
SIRALI İKİLİ, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
3. koşu 14:30
Handikap 15 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1900 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
MİNİF KIZI DB
4y a k
59
A.E.TÜLEK
EŞKBAR - AYDANHANIM
ENVER TOYDEMİR
4
71
71
11
17
551473
2
COŞKUNKIZ SK SKG
4y k k
58.5
V.KAPLAN
TAMERİNOĞLU - ŞEKERPARE
KOSTANTİNOS MAKRİ
3
70
70
10
18
414242
3
ZENGİNLİ KG DB
4y k k
57
M.HAMEDİ
ZENGİNOĞLU - ÖTİKEN
B.HAKAN DURMUŞ
5
67
67
8
19
225514
4
ÇERKEZKÖY GÜZELİ KG K DB
4y k k
52.5
O.ATMACA
YAŞARCIK - SEVTAPHANIM
KEMAL KIRLI
1
50
50
8
16
417735
5
BİNNAZ KG DB
4y a k
48
A.ASLAN
BİLGİN - NECME.38
AYTUĞ ATALAY
6
49
49
50
10
857424
6
MISRACIM KG
4y a k
46
V.ORHAN
VOLGAHAN - HAZALIM
REMAZAN KAYA
2
35
35
13
7
009658
SIRALI İKİLİ, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE
4. koşu 15:00
Handikap 16
4 ve Yukarı İngilizler
2100 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SABO BEY SK SKG
4y d a
59
V.KAPLAN
KARABEYHAN - SABOŞ TAY
GÜLÇİN CELEP
TS 8
83
83
10
17
842334
2
ASAFHAN KG K DB
5y d a
57.5
V.KIZMAZ
OKAWANGO - TEKYILDIZ
ENVER YILDIZ
3
80
80
7
17
261472
3
MUCİT KG K
4y d a
56.5
T.YILDIZ
ZAMINDAR - SOPRAN GATH
RÜSTEM ÖZİL
TS 7
70
70
13
20
368871
4
GREEN BELL
4y a k
55
A.SÖZEN
GREEN GÖNEN - BELLEGARDE
BERRİN GEDİK
4
67
67
24
19
336418
5
SAMBA SK SKG
4y d a
51.5
C.ARSLAN
SAKHEE - CHAMBRAY
M.NECDET NARİN
1
60
60
24
17
511366
6
SAYGILI K
4y d k
51.5
Y.PİLAVCILAR
MOUNTAIN CAT - SINGLE VOTE
BURAK TÜRKER ÜÇER
6
60
60
192
16
614559
7
NOISY BOY SK SKG
4y d a
50
D.YILDIZ
LANGFUHR - NOT A CARE
MEHMET EMRE HADİOĞLU
2
57
57
6
12
289864
8
SOYBAŞ SK SKG
5y d a
50
MÜS.ÇELİK
RED BISHOP - FREE SPIRIT
ÇETİN ÖZDİL
5
52
52
15
16
442543
2.ALTILI GANYAN
5. koşu 15:30
Handikap 16 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1600 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
GÜNHAT KG K
4y k k
59
V.KIZMAZ
RİKARDO - ÜLKÜLÜ
MÜSLÜM TEKİNALP
4
78
78
8
15
238862
2
ZORLUAT KG SK
4y a a
57.5
HAKAN YILDIZ
BEN ANADOLU - ARDANUÇ
AYTUĞ ATALAY
2
77
77
8
19
911013
3
AKÇABEY KG
7y k a
57.5
F.YÜKSEL
SERGEN - SERHANKIZI
AYHAN KASAR
8
73
73
14
19
955510
4
LENGÜR LÜNGÜR KG K DB
4y a a
55.5
A.ASLAN
NAVARON - SALTIK
BEŞİR KAYA
10
71
71
11
12
674067
5
HIRÇINKAYA KG SK
5y k k
61
M.KAYA
YILDIZOĞLU - TUNÇBEBEĞİ
KADRİYE KAYA
TS 11
70
70
8
17
681727
6
KAPIKAYA KG DB
4y a a
57.5
Ö.YILDIRIM
ANADOLU ATEŞİ - ALMİMRUHİY
HASAN ŞER
9
67
67
10
17
941455
7
MUSON RÜZGARI KG
4y a a
53.5
A.E.TÜLEK
YALAZ - KIRMIZI GÜL
FAHRİYE ARSLAN
5
67
67
12
4
657450
8
UÇANBİR
5y k a
59.5
AHMET ÇELİK
KAZAKBEY - MESRURE.50
M.EMİN ALAK
7
67
67
11
18
001144
9
MERT KG
6y k a
55
V.KAPLAN
BİLGİN - KARAİNCİ.24
KAYA KAYA
1
66
66
4
12
046257
10
KARAGÜZEL KG DB SK
6y d k
52.5
AH.ARSLAN
ALTAHA - ŞATAFAT
H. FARUK ZİRENK
3
63
63
10
13
935300
11
SARIKAMIŞ KG
4y d a
50
MÜS.ÇELİK
TIGRES LIGHT - MELEKNUR
NURAN ÇETİNKAYA
6
48
48
15
17
109-7
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
6. koşu 16:00
KV-9
2 Yaşlı İngilizler
1500 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ANGEL FLY SK
2y d e
57
G.KOCAKAYA
SERHAS - JOHNNY DANCER
M.OZAN ŞER
6
98
98
20
20
421211
2
HARPUTLUNUN OĞLU KG K
2y d e
57
N.ŞEN
HARPUTLU GAGGOŞ - STEEL GIRL
HİKMET ALİ ATAMAN
2
66
66
27
20
11
3
MAGIC MOMENT
2y a e
57
A.SÖZEN
LION HEART - THECELO
DENİZ KURTEL
3
60
60
10
20
621
4
NATIONAL KG Eküri
2y d e
57
S.BOYRAZ
VICTORY GALLOP - ANAKRALİÇE
ADİL MERT KAYA
5
80
80
13
17
511425
5
NEW STAR KG SK
2y d e
57
U.POLAT
SRI PEKAN - TRIM STAR
TANER TURGU
1
74
74
20
18
744123
6
SANTINO KG Eküri
2y d e
57
Ö.YILDIRIM
DEHERE - DRAMA CLUB
ADİL MERT KAYA
4
97
97
20
18
352135
DÖRTLÜ GANYAN, SIRALI İKİLİ, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 16:30
KV-8
3 Yaşlı İngilizler
1600 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
WEMBLEY SK SKG
3y d e
61
GÖKH.GÖKÇE
KANEKO - ALMINA
HAMDİ ÖZŞAHİN
8
108
108
14
19
226113
2
KARABEKMEZ KG SK
3y d e
60
U.POLAT
BEKMEZBEY - BEST CLASS
ORHAN BEKMEZCİ
2
102
102
15
14
347762
3
CİVANHAN
3y a e
59
M.KAYA
SABIRLI - NURYEŞİM
TURHAN TÜRERAY
TS 9
99
99
139
18
151159
4
GREY CORAL KG
3y k e
59
Ö.YILDIRIM
LUXOR - FIGO STAR
ALİ GALİP MERCAN
3
108
108
33
19
202414
5
PRINCE OF KRAKOW
3y d e
59
AHMET ÇELİK
FLOWER ALLEY - SILISTIC
TUNCAY KANTARMACI
5
101
101
31
20
741411
6
GECE RÜZGARI
3y d e
58
G.KOCAKAYA
MOUNTAIN CAT - MARIMAR
HALİL FAHRİ NARMANLI
7
81
81
31
19
422312
7
HIGH TIDE DB SK
3y d e
58
D.YILDIZ
KURTARAN - DENİZİM
DENİZ KURTEL
6
87
87
12
20
166321
8
SHERE KHAN KG K
3y a e
58
S.KAYA
TALE OF THE CAT - ST CLAIR RID
HÜLYA ELTEMUR
4
101
101
15
17
122234
9
WARRIOR PRINCESS DB SK
3y d d
56
A.SÖZEN
SRI PEKAN - WOODMANS GIRL
AYTUĞ ATALAY
1
107
107
39
11
864896
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
8. koşu 17:00
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DİRENBEY KG
3y d e
52
AH.ARSLAN
EŞKBAR - ŞERAHLI
ABDULLAH TEKİNALP
3
17
17
15
15
09067
2
ESKİ KÖYLÜ KG
3y a e
52
T.KOYUNCU
ALİ BABALI - REMZİYE HOCAHAN
MEHMET ÇAVUŞ
6
 
 
22
18
96
3
FEVZİ DB
3y a e
57
N.ŞEN
ÖZLENENTAY - MERHEM
MURAT ER
2
18
18
80
15
69009
4
GEZEGEN
3y a e
57
G.KOCAKAYA
BİLGİN - İNTİSAR
N.AREK KUYUMCİYAN
7
 
 
52
18
53
5
IŞIKSUN KG DB SK
3y a e
52
A.CAN İŞLEYEN
İBOCAN - FİUME
NİL DEMİRCİOĞLU
4
15
15
22
17
099
6
TURBOJET KG
3y k e
57
U.POLAT
RİKARDO - SASHA
MUSTAFA BAYKARA
5
34
34
13
17
379
7
UĞUR BÖCEĞİ KG
3y k e
57
M.KAYA
KOMANDO - NAZAR
KADRİYE KAYA
1
39
39
15
16
547433
8
VALTER KG SK
3y k e
57
GÖKH.GÖKÇE
TEKELİOĞLU - SUNAÇ
LÜTFİ TURAN
9
30
30
22
9
786864
9
ALACAKAYA KG SK
3y k d
50
Y.ARSLANPENÇE
TUNABEYİ - ALACADOĞAN
H. FARUK ZİRENK
8
 
 
15
19
0
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar
9. koşu 17:30
Handikap 16
3 Yaşlı İngilizler
1500 Kum (Sente
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
YORKVILLE QUEEN DB SK
3y d d
56
V.KIZMAZ
UNACCOUNTED FOR - BERVA
HİKMET ALİ ATAMAN
7
84
84
10
16
120624
2
FOUNTAINHEAD
3y d d
53
M.DEMİRBAŞ
UNACCOUNTED FOR - FAMOUS MISS
ALPAY DEMİREL
11
78
78
15
17
442402
3
LADY BEAUTY KG DB
3y d d
55
AHMET ÇELİK
VICTORY GALLOP - LADY OWINGTON
HAKAN S.ÖZCAN
5
74
74
15
19
521113
4
MISS ALEYNA K DB
3y d d
55
M.KAYA
SABIRLI - TURKISH DELIGHT
KADİR KEÇELİOĞLU
TS 13
74
74
17
11
770548
5
WINŞAH
3y a d
49.5
A.CAN İŞLEYEN
WIN RIVER WIN - ŞAHMERAL
NİHAT HAS
4
73
73
8
16
418336
6
MAGIC SLIPPER
3y a d
52
A.SÖZEN
SABIRLI - MAGIC GLOVE
BERRİN GEDİK
1
68
68
122
16
5-12060
7
WINNER SIRCLE KG SK
3y d d
48
A.ASLAN
MEDYA - GOOD MEMORY
OĞUZ TEKCAN
9
55
55
24
8
209088
8
ANTIOXIDANT KG K
3y d d
50
GÖKH.GÖKÇE
KANEKO - KARACEL
ERGİN KAYAR
12
64
64
8
20
905211
9
KEFALUKA KG SK
3y d d
50
A.C. İNAN
DEHERE - SELUŞ
SELMAN ERDEMİRCİ
10
54
54
19
20
150-01
10
MAVİ MEHTAP
3y d d
50
M.SAV
YONAGUSKA - MAVİ SEMA
İ.HİLMİ NARMANLI
3
51
51
24
16
416740
11
TUMAI KG DB SK
3y d d
50
SEFER DEMİR
WEST BY WEST - MASURI KABISA
DUYGU FATURA
6
50
50
217
19
215
12
STREET PARTY K
3y k d
50
M.HAMEDİ
LION HEART - STREET LINA
TEVFİK ÇELİKOĞLU
2
46
46
43
18
07220
13
BERFİN K
3y d d
50
MÜS.ÇELİK
DEHERE - RELATIVELY QUIET
TARIK AYDIN
8
45
45
24
16
2530
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 25 Ekim 2014 İstanbul at yarışı programı, 25 Ekim 2014 tjk İstanbul at yarışı programı,25 Ekim 2014 tjk program , tjk İstanbul at yarışı programı bugün, tjk program25 Ekim 2014 İzmir at yarışı programı, 25 Ekim 2014 tjk İzmir at yarışı programı,25 Ekim 2014 tjk program , tjk İzmir at yarışı programı bugün, tjk program25 Ekim 2014 Wolverhampton İngiltere at yarışı programı, 25 Ekim 2014 tjk Wolverhampton İngiltere at yarışı programı,25 Ekim 2014 tjk program , tjk Wolverhampton İngiltere at yarışı programı bugün, tjk program